Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet ilyen széles...

Hogy lehet ilyen széles felsőtestem? Vagy ez már alkat és genetika kérdése?

Figyelt kérdés

16F

[link]

Legalább valami hasonló.

Sokszor látom a terembe is hogy nálam pár évvel idősebb srác némelyike olyan hogy:ugye a kockahas,az a jellegzetes V alak ami lefelé mutat,széles mellizmok,és akkora hát mint egy bontóasztal.

Én is ilyen akarok lenni...

De hogy?csak tovább kell edzenem?



2015. jan. 22. 18:01
 1/6 anonim válasza:

Ez nem genetika. Csupán hát edzés

[link]

Itt sok hát gyakorlat fentvan-

Ha a hátadra akarsz focusálni akkor minél több féle izmot meg kell mozgatnod a hátban többféle gyakorlatokkal. persze ez időben is kifog tünni a többi izomcsoport megmozgatásában

2015. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanugy benne van a genetika is.
2015. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haver ez egy faxxa felsőtest! Húzódzkodás, húzódzkodás, felhúzás, húzódzkodás. húzódzkodást ha már megy 3x10 akkor kezd el súllyal és neked is lessz ilyen szép alakod, plusz kézenállva fekvő, egykezes fekvő. tudom most aki benne van a szakmában, az le fog hordani, de nekem ez bejött és nem kellett hozzá különös izolációs szuper űrtechnikásos AMERIKAI cia gép
2015. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás....mehet az is. Én pl.: bemelegítésnek használom de nem arra hogy azzal edzek. Szélesen, szűken fogással. De nagyon sok gyakorlat van. Tegnap pl.: tarkóig lehúzás géppel, döntött törzsű evezés, evezés üllve, kötéllel leengedést csináltam
2015. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nem azé de ettő a borostás mellkastól hányingerem lett.
2015. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haver te férfi vagy, má hogy a fenébe ne lenne gusztustalan számodra egy borotvált mellkas
2015. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!