Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így menni fog a szálkásítás?

Így menni fog a szálkásítás?

Figyelt kérdés

60 kiló vagyok, 18L.

200-220 gramm ch-val tömegeltem, és olyan 2000 kalóriával. (120 gramm fehérje)

elkezdtem szálkásítani, először nagyon levittem a ch-t, olyan 130 grammra, nemis az hogy nem bírtam, hanem így a fehérje mindig szerintem feleslegesen volt túl magas. szálkásodtam is, nem mérem magam, de látszik. ha most változtatok és a kalóriaminusz ugyanúgy megvan (1600 egy nap) de a ch nem olyan nagyon alacsony, szóval olyan 170 gramm, a fehérje is megvan a 140 gramm, akkor az oké ugye?


2015. jan. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a kaloriadeficit megvan szálkasodni fogsz.
2015. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
60 kilóval hova szálkásítasz?
2015. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudod milyen magas. Meg am is lánynak nem kevés az a 60 kiló,mondjuk nem is sok. Am a ha nem akarsz annyi ch-t jó zsírokból mehet több. fehérje nem kell 2g-nál magasabb legyen, max 2.5-3 de az már a max szerintem.
2015. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ja, hogy lány... Elnézést. :D
2015. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosság elvét tartsd be! :) Szerintem oké, esszenciális zsírokat se felejts el.
2015. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!