Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok nekem fegyencedzéshez...

Tudnátok nekem fegyencedzéshez kezdő edzéstervet írni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a könyvben van.
2015. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nincs meg a könyv azért kérdezem!
2015. jan. 28. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az edzések megvannak hogy mit kell csinálni akkor tulajdonképpen nem kell a könyv. A könyveb ami van az csak egy vázlatszerű leírás, igaz már másfél éve olvastam, de ott írva volt meg neten is több helyen olvastam róla hogy nem kell azt szent írásnak venni de lényeg az hogy ne mindennap csináld, legyen közte pihenő és ne terheld agyon magad. Amiket bírsz csinálni a 6. lépés kivételével azokat nyugodtan csinálhatod minden másnap úgy hogy megcsinálsz belőlük 3x10 sorozatot. Ennél többet nem is nagyon kell mert érezni fogod ám hiába kevés, hiába tudod megcsinálni lehet ám érezni a hatását. Fokozatosan kell haladni vele ahogyan a könyvbe is írva van.


Arra érdemes odafigyelni hogy előtt nyújts, meg melegíts be. Ha csak izmosodni akarsz javaslom hogy előtte fuss egy keveset vagy lépcsőzz hogy átmelegedjenek az izmaid mert hideg izommal könnyedén lesérülhetsz ha bele vágsz és 1x10 után tarts kb 1 perc szünetet és utána folytasd, ne csináld gyorsan, lassan, egyenletesen. 2-3 hét után már növelheted a sorozatokat, és ha úgy érzed az edzésterved is nézhet ki úgy hogy 2 nap edzés 1 nap pihenő és így haladva ezzel.

2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A könyveb ami van az csak egy vázlatszerű leírás,"


ez nem igaz, minden egyes gyakorlathoz részletesen le van írva, hogyan kell azt szabályosan csinálni, valamint, hogy hogyan és milyen izomcsoportokra hat. te kérdező te meg írd be google-ba hogy

fegyencedzés SZÓKÖZ pdf

aztán ámulj el...

2015. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!