Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani jó konditermeke...

Tudtok mondani jó konditermeket Győrben egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
lehetőleg a belvárosban, esetleg olyan helyeket ahol csak nők vannak? De persze ha koedukált a terem, az sem baj.

2015. jan. 28. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Colosseum, én nem oda járok, mert kiesik.
2015. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De vannak ismerőseim akik oda járnak és azt mondják jó.
2015. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az egyetemibe is mehetsz... Olcsó kissé gyengén felszerelt
2015. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
speedfit
2015. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Rezidenciába leginkább csajok járnak. Akad pár fiú is, de nem egy hardcore terem. Belvárosban a NewAge van még de oda sok nagyképű kisgyerek jár. Úgy tudom a Colosseum most nagyon tele van és a görbe rudakat még mindig nem cserélték ki. Egyébként meg Crossfit Arrabona! :D
2015. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Colosseum az egyetlen terem, ahol voltam, csak igen, az a baj, hogy tele van. Én inkább kart erősíteni szeretnék, a sulyzós részleg meg tele volt, ha odamentem emelgetni egy 20 kilós rudat, akkor egy kicsit furán néztek rám :)

A többi javaslatot köszönöm, a speedfit és a rezidencia egészen szimpatikus.

2015. jan. 29. 09:08
 7/11 Dogmatix91 ***** válasza:

Azt hiszem a Speedfitnek van külön női részlege is. Szerintem pofátlan terem amúgy. Egyik ismerősöm járt, külön lakatot kellett vinnie, hogy be tudja zárni a cuccait vagy bérelni alkalmanként 200Ft-ért és a zuhanyzás is pénzes volt. Pedig alapból sem egy olcsó terem.

Ha egy tanácsot megfogadsz, akkor nem csak karra edzel.

2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Body Bongoba sok csaj jár edzeni, szerintem hamar be tudnál illeszkedni, mellesleg mi is örülünk, ha jönnek a lányok.
2015. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 30. 16:53
 10/11 anonim válasza:
Ko Gym Kandó Kálmán u.
2015. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!