Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Extrém ektomorf?

Extrém ektomorf?

Figyelt kérdés
Aki extrém ektomorf alkat, és már jó ideje kondizik, tömeg növel, az kérem írjon
2015. jan. 29. 20:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell semmit sem máshogy csinalnod mint egy nem extrém ektofomrnak
2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ja, és az eredmény is ugyanolyan lesz... wait! mégsem!
2015. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Írok.


Miért is? :D

De ha kell tanács, akkor írj pm-et. Egyébként nincs olyan hogy extrém ekto, csak olyan hogy kevés kaja. Ha leírod az étrended, tudunk segíteni.

2015. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagy vonalakban: többet kell enned, az edzést meg magadnak kitapasztalnod, de nagyjából az is ugyanaz. Amit legtöbb extrém ektomorf ismerősömtől hallottam, az az volt, hogy nekik a kevésbé osztott (izolált) gyakorlatokból felépített edzésterv vált be jobban általában, de mondom, ez egyéni ki kell tapasztalnod.


Ezt még hozzáírom, nehogy megint 5-6 oldalas tajtékzós fröcsögés legyen belőle: remélem, a testépítés alvallásai közül semelyik vallás képviselőjének nem sértettem meg a fenti szövegemmel a hitét. Tudom, hogy vannak különbségek, mint például hogy néhányan nem ismeritek el a testalkatok létezését, mint ahogy a keménymagos kereszténység is tagadja az evolúció létezését, és a tudománnyal ezért nézeteltérései vannak, vagy mint például hogy a zsidó vallás nem ismeri el a keresztény vallásban jelen levő mennyországot. Ezzel semmi baj nincs, amíg nem kezdjük el egymást emiatt ölni, és képesek vagyunk koexisztenciára. Térjünk hát ezért haza, hogy a holnapi napot mindenki a ma olvasgatott saját forrásaiból történő okoskodással tölthesse, és persze edzéssel.


Köszöntem gyermekeim.


Építtessék.

2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Általában (99%) kaja szokott lenni a ludas, mert nincs meg a kalóriatöbblet a rengeteg csirke + rizs ellenére se. Zsírt (telítetlen) kell tolni, olajos magvakat.

Neten vannak kalória meg étrendkalkulátorok, meg lehet mindent oldani

2015. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen 59 kilo voltam.Enextrm ektomnak szamitok?:D

Valóban a kajálasban van a hiba tobbnyire.Nekunk sokszor eroltetni kell az étkezeseket tomegeléskor.De sajnos van egy hatar amit naturba nemigen tudok átlépni.Minden kajámat vastagon kokuszoljal ontozom veget hogy tudjak kaloria pluszban lenni.De 84 kg folé nemtudok menni... 84 kilo egy testepitonek nevetseges,valjuk be:D

2015. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Csak ddrake ha már ilyen hasonlattal élsz akkor annyit javítanék hogy a testalkatok besorolása lenne a kereszténység-teremtéselmélet mert arra már rég rájöttek hogy baromsag


Wash:

Kaloriapluszban kell legyel es progressziven tulterhelni magad. Ezek kozul mi lesz mas "extrem ektomorfok" eseteben?

2015. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek mennyisége. Marhára nem ugyanannyit kell például enni, mint a többieknek, és ez marhára megnehezíti a dolgunkat. De hát a fotelből könnyű okosnak lenni és csak ugyanazt hajtogatni még akkor is miután többször elmagyaráztuk pl. a testalkatkategorizálás lényegét, mondván ha angolul írták, akkor az onnantól szentírás és kész. Sure.
2015. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szóval, ha van két azonos magas ember, és az egyik jobbat tud magából kihozni a testépítéssel, akkor a másik csak szimplán nem eszik eleget, mivelhogy nem léteznek testalkatok, ugye?


6-os Frank Zane 84 kiló volt. A magasság sem volna mindegy amúgy :P

2015. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nem, számít a genetika de a testalkatbesorolas a hulyeseg.

Wash. Ehettek tobb szemet kaját. Nem kotelezo allandoan csirkerizs. Ti annyi kaloriat ehettek hogy siman bemegy a fontos mikro es makrotapanyag es jo energiatok van ugy is hogy mellette megy egy csomo szemet

2015. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!