Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás utáni tömegnövelő...

Szálkásítás utáni tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés
15/F 187cm 51Kg vagyok(mezomorf). Már szálkásítok úgy(63 kg-ról) szeptember óta látszódnak a hasamon a kockáim a karomon az erek is de most izmot szeretnék növelni. Tömegnövelő étrendet hogyan tudnék csinálni hogy mikor mit egyek? Annyit tudok, hogy most kalória+ ba kell hogy legyek meghogy ugye egyek sok fehérjét de most ezzel nem jutottam sokra. Segítenétek ebben nekem?

2015. jan. 30. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy jutott eszedbe a szalkasitatas egyaltalan??

Alap tömegelö etrend 5-7g szenhidrat/ttkg 2g feherje/ttkg

Es heti harom teljes testes edzes

Am olvasd el a Sargakapszulat (google play)

2015. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaa es 0.5-1 g zsir/ttkg
2015. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jézusom.. 187cm meg 63kg is kur*va kevés lett volna. erre még le szálkásítottál 51re. jól nézhetsz most ki. Amúgy 7tskg chval el ne kezdj tömegelni. inkább 4el és ha havi 1kg nem emelkedik a súlyod emeld. fehérje 2tskg zsír 1tskg
2015. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja 168cm boccs mindenkinek :DDD
2015. jan. 30. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Remenykedj hogy nem okoztal semmi maradando kárt magadnak ezzel a fiatalkori szálkásitással.
2015. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jolvan már csak adjatok akkor tanácsokat elöre is köszi :)
2015. jan. 30. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Kaloriaplusz azt jelenti hogy annyi kaloriat eszel amennyivel novekszik a testsulyod. Ha jelenleg nem novekszik akkor a mostaninal tobbet. De miutan te alapbol konnyebben szedsze fel tomeget sajat elmondasod szerint nem kotelezo mindent szamolnod. Csak egyél nagyrészt "tisztább" kajákat es egyel beloluk sokat. Meg jo ha van valami rendszeresseg benne mert az ad egy tampontot hogy ha nem no a tomeged akkor tudod emelni

Meg egyél minden nap hust tobb etkezeshez is. Plusz mehet valami feherjepor ha kell es rendben leszel. 15 evesen ne bonyolitsd tul.

2015. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyha a nap folyamán a napi fehérje bevitel megvan de kcal+ba nem vagyok arra jó Pl. a sós mogyoró?
2015. jan. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!