Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ihatok ha...

Hkat kérdése:

Milyen tömegnövelőt ihatok ha még szopik a másfél éves fiam?

Figyelt kérdés
Szabad egyáltalán? Hirtelen fogytam le 54kg voltam 4hónappal szülés után ezt tartottam is,de szerintem stressz miatt most leadtam 14kg-t, ezt vissza szeretném szedni gyorsan mert így nagyon rosszul érzem magam. Enni sem szeretek próbálom erőltetni de nem mindig tudok enni, van amikor időm sincs rá. Ezért gondoltam valami tömegnövelőre amitől nem lehet baja a gyereknek sem mert másfél éves de még szopik elalvás előtt (napi 3-szor)

2015. febr. 2. 20:43
 1/9 anonim válasza:

Szerintem mindet ihatod.

Ugye csak kajáról beszélünk:)

2015. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az evés csak elveszi az időmet,ezért könnyebb lenne meginnom
2015. febr. 2. 20:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ihatom mindet mert van amire rá van írva hogy szoptatósoknak nem szabad
2015. febr. 2. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Savofeherjet vegyel es kulon szenhidratot. Ami. fontos: kerulnod kell az edesitoszert szoptatas alatt, azaz. kenytelen vagy natur izesitetlen. savofeherjet venni. Es hozza carb-f vagy szolocukor.
2015. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem edzés után vagy, hanem napközben akkor ne carb-f legyen benne szénhidrátként. Darálj bele zabot, a natur tejsavóf. mellé, és ízesítsd mondjuk kakaóporral.
2015. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy a terhesség alatt a cukor terheléses vizsgálatnál volt e rezisztenciád vagy valami.Mert ha volt,akkor nem kellene cukrot innod alapból,meg amúgy se,és ebben az esetben tejsavót sem.Ha nem tudsz enni,akkor első körben állíts össze egy olyan 6 étkezése menüt,ami biztosan elfogy.Aztán 2-3 hetente növeled kicsivel az adagot.Az étvágyad javulásában a rendszeres edzés és a megfelelő vitamin bevitel is segíteni fog.
2015. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú most nagyon boldog vagyok. Köszi mindenkinek a válaszokat. A terhsségem alatt nem volt baj a cukorszintemmel.
2015. febr. 3. 06:56
 8/9 anonim ***** válasza:
És még ezek ellenére is van tejed?? Nem semmi..
2015. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, rengeteg tejem van. Próbálom leszoktatni a ciciről és amikor kihagy egy szopást rettenetesen fáj a mellem annyira megtelik, fejni nem akarom mert akkor még több lesz
2015. febr. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!