Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudom, hogy sokan mar agyf***t...

Tudom, hogy sokan mar agyf***t kaptok az ilyen kerddesektol, es nagyon sok helyen lehet olvasni a kamu tejsavo feherjet! Hogyan tudom megallapitani, hogy tenyleg IGAZI es nem valami szar kamu feherje?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakj egy picit a nyelvedre belőle, és ízlelgesd. Ha tejsavó fehérje, akkor szemcsésedni fog, ha elolvad egyből a szádban, akkor nagy valszeg kamu termék. Bár megbízható oldalról kell venni és akkor szinte kár ezen rágódni.
2015. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tkodit ***** válasza:
Minden ami piaci forgalomba kerül, elvileg bevizsgált. A nem megbízható helyekről, kéz alatt, gyanúsan olcsó termékeket kerüld, ennyi. De nem tudom miért kell ezt túlmisztifikálni, a bolti ár feléért semmiből nem kapsz normális minőséget. Húst is a hentesnél veszel, és az ecserin vett mobiltól sem vársz sokat.
2015. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a bolti ar? csak azert kedezem, mert a myproteinnel pentektol-hetfoig 2400 Ft-nak megfelelo osszeg volt 1 kg 80 %-os savofeherje. Ezzel szemben pl. a Scitec kb. 6500/kg es csak 72 %-os
2015. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Helló. És a redis? én most vettem először, olyan apróbb porszerűbb az állaga, viszont ettől nem puffadok mit az mpm-től.
2015. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mpm az nem tejsavó, NBr-ban pedig máshogy van az adózás terjtermékekre.
2015. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom hogy vegyes mindkettő,csak reméltem itt valaki megnyugtat a redist illetően hogy nem sima tejpor az egész. Én igazából sűrű krémnek keverem ki nasinak ízre finom.
2015. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!