Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szilárd kajábol viszem be...

Martinscitec kérdése:

Ha szilárd kajábol viszem be edzés után a kellő mennyiséget akkor nem baj ha nem iszok fehérjér. Ugy hallotam hogy edzés után van egy 15 perces kapu amibe fehérjét kell bevinni akkorigyak fehérjét szénhidrátot vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy anabolikus kapu, de picit le rövidítve. Ez inkább 45-60 perc, de ez se olyan lényeges szerintem. Persze vissza kell tölteni a glikogén raktárakat, és bekell vinni a fehérjét edzés után, de ha ez csak másfél óra múlva valósul meg, szerintem nem omlik össze a világ.
2015. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy kezdő vagy egy amatőr nem fog sokkal jobban fejlődni, azért mert nem iszik fehérjét edzés után... anabolikus kapu ide vagy oda izomnövekedés létezett fehérjeshake előtti időkben is.
2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Az anabolikus kapu egy nem létező hülyeség, amit nem ártana már elfelejteni (persze a tápkieg gyártók nagyon örülnek annak, hogy még mindig hajtogatják az emberek).


Ha van rá pénzed, és nincs meg a kellő mennyiség szilárd kajából, akkor ihatsz fehérjét, de szilárd kajából is megvan teljesen felesleges.

2015. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert az anabolikus kamukapu itt sokak szemében szent és sérthetetlen.
2015. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anabolikus kapu nevezetű dolgot a táplálékkiegészítő gyártók előszeretettel alakítják a saját hasznukra. Egyáltalán nem kell edzés után 2,6 mp-el fehérjét inni.
2015. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!