Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Először is mielőtt letámadtok az étrendem rendben van kialakítottam számolgattam minden, csak étrend-kiegészítőt vennék hozzá +ba mert kicsit leakadtam. A lényeg, hogy kb azt az ún. méretet szeretném elérni mint Zyzz, mivel nem akarom a testépítésnek szentelni az életem, de azért nagyon érdekel. Tehát az ilyen Lazar Angelov és hasonlók nekem már sok... Ehhez kérnék segítséget, hogy 6kg MHN wheyhez milyen BCAA-t vegyek? Illetve van-e valami nélkülözhetetlen még? Meg elmagyarázná valaki miért annyira fontosak a vitaminok?előre is kösz

2015. febr. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha Zyzz testét szeretnéd, akkor extrém ektomorf testalkatra és egy raklap szteroidra van szükséged.
2015. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Haters gonna hate. You mirin brah?
2015. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Taplalekkiegeszitot az alapjan kell venni hogy miben hiányos az étrended. Ha nem tudsz eleg feherjet bevinni jol jon egy feherjepor. Plusz mivel nincs mindig nyár jol jon egy vitamin d3. Valamint kreatint is érdemes lehet napi 3-5 grammot.

Alapvetoen nem szamitanak semmit a tapkiegek inkabb az edzés.

Ahhoz hogy zyzz testét elérd kell egy alapgyakorlatokra épülő valamilyen progresszív túlterhelésre fókuszáló edzésterv.

Mint ez: [link]

[link]

A méretben való fejlődés hasonló lesz mindkettőnél de az elsővel valamivel több erő jön majd a 2.-kal több erőállóképesség.

Válaszd azt amelyik jobban tetszik és tartsd magad hozza. Az osszes izomcsoportod közel a maximum képességével fog novekedni.

Aztán ha ezekkel vegeztel( ott van meddig kell csinálni)

Végezhetsz egy az esztétikára kihelyezett edzéstervet hogy felhozd a lemaradt izocsoportjaidat és a lábadat elég lesz csak szintentartani mert zyzznek elég pici lába van

Ja és azt remelem nem kell mondjam hogy rengeteg ido lesz mire egy zyzz szintű testet elérsz

2015. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
2-es, kérlek írj úgy, hogy férfiak is érthessék!
2015. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. nak köszönöm szépen, akkor BCAA helyett Kreatin?
2015. febr. 6. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen de ez kb a fejlodesed 1-2%át fogja befolyásolni.
2015. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!