Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedjek fehérjét, vagy ne?

Szedjek fehérjét, vagy ne?

Figyelt kérdés
Láttam pár ismerős arcot a kondiba akik járnak egy pár hónapja, egy hónapja, és látom hogy 10-ből 9 fehérjézik... és látszik rajtuk hogy egyre nagyobbak, izmosabbak. Én szeretném szedni, mert elvileg felfúj, majd miután abbahagyod a kondit leeresztesz mint egy lufi (osztálytársam így járt). Szóval szerintetek jól csinálom hogy fehérje nélkül eddzek heti 5x? 4-5 hónapot jártam, aztán 9 hónap kihagyás után most kezdtem újra ezt csak megemlítem! Szóval inkább lassan de biztosan? 16/f

2015. febr. 7. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen, de komolyan....

Most már kezd fárasztani ténylegesen, ez a sok hülyeség ami az emberek fejében van....

10/9en azért fejlődnek jobban nálad, mert tudják mit csinálnak, nem azért mert "fehérjéznek"...

Edzéstervedet meg sem merem kérdezni.

Lehet kicsit lenéző, meg kiosztó, de ez annyira a legalja...

Ne értsd félre, elhiszem h jó ember lehetsz, nem akarlak bántani, de nagyon gyorsan nézz utána a dolgoknak, ez kész röhej.

Töltsd le a "sárga kapszula" című ingyenes netes könyvet és olvasd el!Abban minden benne van.

2015. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ember te nem vagy tisztába mi az fehérje...

Abból épül az izom, a fehérjéből tevődik össze...

A húsokba is van fehérje, tej termékekbe is minta sajt.tej,tojás stb...

Babba is van fehérje

Amikor csecsemő voltál anyád csöcseit amikor szívtad ki az anyatejet abba is volt fehérje.

Amikor eszel akaratlanul is viszel be fehérjét...

Fehérje egy olyan alab dolog a szervezetnek mint a vitaminok, ha te nem vinnél be fehérjét már rég meghaltál volna.

Minnél több fehérjét viszel be annál joban tud épülni az izom!

2015. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Talán étrend is kéne a fejlődéshez.
2015. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

--gömb--


7-es:

Azért mert gömbmániás vagyok, felizgat minden ami gömbölyű, érted? A kókuszgolyó, a kosárlabda, a csapágygolyó (főleg az 1 cm fölötti átmérőjűek, azok a legcukibbak), szóval ami gömbölyű. Világos? Nekem is vannak jogaim, nem szabad diszkriminálni, mert jön egy 10 cm-es csapágygolyó, és bántani fog téged, amiért beszóltál.


Nem mindegy neked, hogy rakom ki a nevem?

2015. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Huuha ecsém... vannak bajok.
2015. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!