Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gyúrósok miért esznek sok...

A gyúrósok miért esznek sok zabpelyhet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó szénhidrát van benne.
2015. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy te a testépítőkről beszélsz. A gyúrósok nem ismerik az étrend és a lábedzés fogalmait, csak a Danabolt, Stanat, Sustat és a heti 3 mell-bicepszet.
2015. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó szénhidrátforrás, jó rostforrás, telítetlen zsírok vannak benne.
2015. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik jól mondja, én csak a legeslegfőbbet írtam le, de lehet, hogy a ch is csak a második és a rost miatt nagyon jó, ezt te döntöd el, hogy miért eszed.
2015. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
én csak azért eszem, mert finom, hogy milyen rostok, meg zsírok vannak benne, az kb nem érdekel :D
2015. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert relatíve olcsó, ha pedig azt nézzük, hogy az egyik legjobb ch forrás, akkor mondhatjuk, hogy ár-érték arányban a legjobb. 7 g zsír, ennek jelentős része esszenciális zsírsav, 10 g rost (ha jól tudom, fele-fele arányban tartalmaz vízben oldhatható és vízben oldhatatlan rostokat). A magas rosttartalomnak köszönhetően a GI-e sincs az egekben. Plusz cirka 10 g fehérjét taralmaz, ami nem igazán fontos szerintem, viszont glutént nincs benne, ami sokaknak számít. Az már csak hab a tortán, hogy finom. :)
2015. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert láttál te már lovat? Úgy ki van baszva mind.
2015. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!