Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelelő edzés fenék...

Ez megfelelő edzés fenék formálására?

Figyelt kérdés

Mindegyik gyakorlatot 2x 5 kilós súlyzóval végzem

1. Egylábas guggolás

2. Egylábas felhúzás

3. Oldalemelés kéztámaszban

4. Ennek nem tudom mi pontosan a neve( zsámolyon hasalok, mind a két térdhajlatomban súlyzó, lentről emelem míg a combom egy vonalba nem kerül a törzsemmel)


Igazán kerek feneket akarok. Mikor ezt a gyakorlatsort elvégzem, teljesen kikészül a farizmom, napokig izomlázam van. Szerintetek ez így jó, megdolgoztatom vele a farizmom minden részét? Vagy tegyek bele más gyakorlatot valamelyik helyett?


2015. febr. 9. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó.

Neha varialhatod pl kitöressel.

Es legyen etrended..

2015. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Persze az étrend az megvan. :)
2015. febr. 9. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem normális gyakorlatokat csinálsz nagyobb súllyal? Persze egy ideig működhet így is, de rövid időn belül kevés lesz a súly.
2015. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen normális gyakorlatokra gondolsz? Itthon edzek, szerintem az otthoni is van olyan "normális" mint a konditermi.
2015. febr. 10. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra értettem hogy egy idő után az a 10 kg már nem lesz kihívás, ezért nem fogsz fejlődni tőle még ha fejen állva végzed a gyakorlatokat akkor sem. Nagy súllyal, amivel igazán fejlődnél viszont nem lehet fél lábon végezni a gyakorlatokat mert eldőlsz/lesérülsz.
2015. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nyílvánvaló hogy nekem még ez is kihívás ha remegnek a farizmaim edzés után illetve nem gyenge izomlázam van. Majd ha már könnyebben mennek ezek a gyakorlatok, akkor fogok áttérni a nagyobb súlyokra szerintem ez értelemszerű..
2015. febr. 10. 14:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az egylábas guggolást rosszul neveztem meg, arra gondoltam mikor egy lábon zsámolyról felállok, majd leülök és így tovább. 2x5 kilós súlyzóval elég fingató nem hinném hogy olyan kis laza gyakorlat, legalábbis nekem nem.
2015. febr. 10. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg kihívás addig hatásos ez nem vitás.
2015. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg feleslegesen kötekedtél.
2015. febr. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!