Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha így szedem a kreatin az jó...

Ha így szedem a kreatin az jó lesz?

Figyelt kérdés

Myprotein kreatin monohidrátot vettem - 250g.

Olvasgattam a témában, és ugye van a feltöltés és szintentartás. 75kg vagyok, 18 éves. Ugye egy héten 3x szoktam edzeni, ha jut időm akkor heti 2x futok (nem edzésnapon). Általában hétfő szerda péntek edzek, kedd csütörtök futok. Arra gondoltam, hogy a feltöltési szakaszt úgy oldanám meg, hogy 5-7 (vagy 10napig?) 15g-ot tolnék. Reggel, edzés előtt, és edzés után. Itt jön az első kérdésem: ha valamiért nem tudok futni (sűrű az időbeosztásom) akkor feltöltési szakaszban, csak 10g-ot vegyek be(azaz 2x5g - reggel és napközben) vagy napközben 2x (hogy meglegyen a 15g)??? Második kérdés: pihenőnapokon is toljak 15g-t?

Ha minden nap 15g-t tolnék 10 napon keresztül akkor ugye marad 100gramm kreatin a szintentartásra.. akkor 5g vagy 10g menjen? Pihenő és edzésnapok? mikor mennyi? úgy gondoltam h minden reggel megiszok 5g-t, de aztán ha edzek akkor az előtt is 5g? szoval heti 3x lenne 10g, többi napon csak reggel 5g?

Jó ötlet ez igy vagy eléggé sz*r? Remélem érthető volt. Köszi a választ előre is!!!



2015. febr. 10. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és hogyha most beszedném február-márciusban akkor nem "engednék le" a későbbiekben?
2015. febr. 10. 21:11
 2/4 anonim ***** válasza:
feltöltéskor 20-25gr 6napig pihenönapokon is nyomjad,szintentartáshoz pedig 10gr 50 napig, utána pedig 1-2 honap szünet.
2015. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
oszd el 5gr-os adagokra mind 1 hogy edzés elött vagy után nyomod be
2015. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és a kreatint kaja elöt nyomjad kb 15 percel
2015. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!