Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget növelek most lesz a...

Tömeget növelek most lesz a születésnapom és az a gond hogy a nagyszüleimnél lesz megtartva az első nap. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nos amikor eleve egy átlagos napon hogyha átmegyek hozzájuk akkor egyfolytában meg akarnak kínálni valami szemét "étellel" (Pl.: süti, csoki stb.) (amúgy utálok is átmenni hozzájuk pont ezért) és természetesen egyből elutasítom a szar, szemét "kaját". Na dehogy most ott lesz a születésnapom??? És akkor meg hogyha eleve elutasítom kitör az hogy elkezdik nekem mondani, hogy pl.: anorexiás vagyok!! (WTF?) Mert ugye most ott lesz főképp a szar cukros torta. Meghogy most ott lesznek a rokonaim "a többi vendég" akkor mit csináljak? (csak a nagyszüleim ilyenek hogy most úgymond egészségesen élek pontosabban most tömegelek a szüleim pedig csak támogatnak) (van étrendem) most akkor mitcsináljak? esetleg valami tipp vagy esetleg trükk?
2015. febr. 13. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Étel. Viszel magaddal tejsavót és zöldséget, így már kevésbé lesz szemét. Rost és fehérje pótolva lesz. Általában a szénhidrát és zsír meg van oldva a "szar/szemét" kajákban.


Én, nem szeretem ezt a kifejezést. Ami csak E-ből van megérdemli. De egy borsófőzelék, meg egy szelet torta nem. Most napi 100 g fehér lisztbe nem fogsz belehalni, zsírt ledolgozod. Egy napot kibírsz.


Örülnék, ha ilyen törődő nagyszüleim lennének.

2015. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
nagyon gyerek vagy, ha az ételre, ennivalóra azt mondod, szar, szemét. Nagymamának is meg lehet mondani, hogy a gyomrodnak nem tesz jót a cukros, vajas torta, de egy napot ki lehet bírni azokkal az ennivalókkal is, amit ilyen primitív módon minősítesz. Bár téged is minősít ami azt illeti. Hány éves vagy amúgy, hogy így kikelsz a hagyományos ennivalók, nasik ellen?
2015. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most leszek 16 -.-
2015. febr. 13. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire fosni, pláne tömegelés közben. Azért túlzásokba ne essünk már...
2015. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Tömegelés alatt belefér egy kis szemét. Persze ettől még kell vinni kaját, a napi tápanyag bevitelt ebből nem lehet fedezni. Ha nincs diéta ez simán belefér, meg ha szülinapod van, ne stresszeld már ennyire túl.


Nekem ilyeneknél sokkal inkább az szokott lenni a baj, hogy olyat akarnak belém tömni, ami nem is finom. :D Én meg úgy vagyok vele, hogy ha már félrezabálok, legalább ízre ne legyen szar. :D

2015. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatásokat :DD
2015. febr. 13. 20:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod hogy a kalóriák anabolikusak és minden étel amit megeszel segíti az izomnövekedésed legyen az szemét vagy rendes.

Ennyi idosen ne gorcsolj ra annyit. Egyel napi tobbszor hust mehet feherje shake is +sok zoldseg gyumolcs es rizs krumpli. Meg lenmagolaj. Azon kivul ehetsz nyugodtan szemetebb kajat is.

2015. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szergej55 ***** válasza:
91%
Mikor lesz a versenyed?
2015. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég korrekt, hogy azért utálsz átmenni a nagyszüleidhez mert kedveskedni akarnak neked süteménnyel meg ilyesmikkel. Meg ilyet, hogy szar szemét kajával kínálnak... Tömegelés alatt úgy is zsírosodsz teljesen mindegy, belefér néha a nem testépítős kaja is. De azért kezdhetnél magaddal valamit mert ez alapján a szöveg alapján egy hisztis kis csitrinek tűnsz.
2015. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tömeget növelek most lesz a születésnapom és az a gond hogy a nagyszüleimnél lesz megtartva az első nap. (többi lent)?


Az első nap? Másnap újraszületsz megint vagy mi? Kész születésnapi maraton, belépő mennyi?

2015. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!