Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kel a zabpelyhet vizzel...

Miért kel a zabpelyhet vizzel enni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert a tej egészségtelen,gyulladásfokozó,inzulin szint emelő,haszontalan tápanyag egy felnőtt ember esetében.
2015. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de vizzel tök sz@r nem lehet valahogy megcsinálni vizzel ugy hogy még ehetö is legyen?
2015. febr. 14. 17:40
 3/9 A kérdező kommentje:
valami jó ötletetek nincs?ki hogy eszi?
2015. febr. 14. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen.Csokis tojásprotein porral kell bekeverni.Öntesz rá vizet,megmelegíted,kiveszed és összekevered proteinnel.
2015. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy kókusztejporral. Kókuszreszelék porítva, rendkívül finom, sokkal jobb ízű, mint a tehéntej, és eritritet/xilit vagy más édesítőt tehetsz hozzá.

Hátránya az ára. 500 ml-hez elegendő adag 500 Ft, 3,5 l-hez elegendő adag 1100 Ft (na így már közel tej árban van).

2015. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 - palilaci - ***** válasza:
57%
Mert par retardalt agyhalott szerint napi 300ml tejtol megdoglesz. Nem igaz. idd nyugodtan tejjel nem lesz semmi bajod.
2015. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Víz nélkül elég száraz.
2015. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem vízzel megfőzve, édesítővel, és a már említett kókuszreszelékkel, vagy fahéjjal.

egyébként, igen, szerintem sem lesz túl sok bajod 1-2 deci tejtől, én pl a kávéba tuti megiszom összesen 2 decit naponta, és még élek, és nem vagyok elhízva se...

vagy csinálhatod azt is, hogy megfőzöd valamennyi vízzel, és a végén adsz hozzá tejet, így minimalizálhatod a mennyiségét, de az ízbe bele tud adni. a tejberizst is így szokás :)

2015. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyed joghurttal.
2015. febr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!