Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki tejjel iszik fehérjeport,...

Aki tejjel iszik fehérjeport, azok mindig műanyag shakerben készítik? Nem jobb egy thermo bögre, ami rozsdamentes acél?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha otthon vagyok és otthon maradok, akkor sokkal könnyebb tisztítani a rozsdamentes acél thermo bögrét, mivel a tejet illetve ezt a shake-et olyan szörnyű műanyagról lemosni. Tudom, hogy nehéz a súlya, de ha úgyse viszem sehova, akkor mindegy.

Azt nem tudom, hogy a szűrőt hogyan lehetne helyettesíteni, vagy egyáltalán fontos-e? Bár magát a szűrőt átrakhatom egy thermo bögrébe is, valamit azért csak segít...


Persze ha terembe megyek, sajnos marad a műanyag, de eleve utálok műanyagból inni, na mindegy.


Vagy vegyek igazi shakert , egy olcsóbbat, és akkor inkább abban?



2015. febr. 15. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat, tényleg nagyon nehéz kimosni egy műanyag shakerből a tej meg fehérjemaradékot, ami benne maradt.
2015. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha neked az jobb, akkor csináld azzal. Habár semmivel sem megerőltetőbb vizet és mosogatószert önteni a shakerbe, összerázni és elmosni... Dobálod a súlyokat, de egy kis mosogatástól már letörik a körmöd? Igazi shaker alatt mit értesz? A koktél shakert? Hát a fémből tényleg sokkal jobb lehet inni...
2015. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
aki tejjel issza az egy hülye... de tejes vitát félretéve, myproteines shakerben nem szűrő van, hanem egy gömb alakú rugó, sokkal jobb megoldás... a mosogatásról meg annyit, hogy teszel bele mosószert, vizet, jól összerázod és kiöntöd...
2015. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt se tudom hol a műanyag shakerem szűrője, szóval szerintem nem fontos. Víz/tej alulra, bele a protein, víz/tej fölé és nem ragad a tetejébe.


Tisztítás meg ahogy a többiek írták. Illetve ha nem otthon vagyok akkor a legforróbb vízzel öblítem.

2015. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!