Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek jó eredmények 15 évesen?

Ezek jó eredmények 15 évesen?

Figyelt kérdés

Guggolás 80kg

Felhúzás 85kg

Vállból nyomás 40 kg

Bicepsz állva kétkezessel 35kg

Egykezes fekvőtámasz 13 ismétlés karonként

Evezés 55 kg


70 kiló vagyok.



2015. febr. 15. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod. Amúgy ezek maxok? Ha a testépítés, akkor nem a súly a "legfontosabb", nyilván fontos, de annyi súly kell, hogy szabályos kivitelezés keretein belül lebírd terhelni az adott izmot. Pl. Fekve nyomásnál lehet úgy is nyomni, hogy legnagyobb részt a mell kapja a stimulációt, dee lehet úgy is, hogy nyomod erősen tricepszből hátból vállból. Igaz azok is részt vesznek egy mellre irányuló nyomásnál is, csak az nem mindegy milyen mértékben. Ha erőemelés, akkor egy alapnak jó jöhet, de szinte teljesen eltér a kettő edzéstechnikája. De , ha neked ennyi súly kell a testépítéshez, hogy lebírd terhelni az ADOTT izmot/izmokat, akkor ennyi kell. Nem ez a lényeg, hanem a fejlődés. 55kg-os evezést is csinálhatod javarészt karból, akkor megint , csak nincs értelme, de az is lehet, hogy neked ennyi kell, hogy stimulálni tudd a hátizmod. Ha fejlődik tőle, akkor okés, ha nem akkor nem vitelezed ki helyesen azaz valszeg nagy a súly.
2015. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Evezés géppel, vagy döntött törzs? Azt kicsit kevesellem tán.

sztem amúgy nem rossz, nyomjad csak!

2015. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jók. Bár ismerek egy srácot, aki sokkal jobb.
2015. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb már fölöslegesen jók,hacsak nem akarsz testepitő lenni.
2015. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15 évesen sokkal erősebb voltam:)
2015. febr. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy milyennek számít. Még nagyon az elején vagyok a dolognak. Egyébként ezekkel a súlyokkal dolgozok a sorozatokban. Étrendem nincs, tudom, hogy azzal jobban menne. Egyenlőre hagyományos házi koszton élek. Az evezést az szabad súllyal szoktam. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. febr. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!