Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hát erre nem tudok mit mondani...

Hát erre nem tudok mit mondani, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ma volt mérés suliba, magasság, kg, testzsír.(mi még nem méretkeztünk, holnap jön a mi osztályunk)

Nade direkt megfigyeltem a másik osztályt.

Odamegyek megnézem h ki áll rajta, magamba megsaccoltam a tzs-ját és vártam az eredményt.

174magas 55kilós gyerek->6.8-mondom jóvan ez hülye.

kövi gyereket ismertem, kb 9-12%ra tippeltem a tzs-ját, mondom ha ez is totál mást mér, akkor baki(egyébként 170magas 60kilós) benyögi a mérleg h 17% tzs.

Akkor én már röhögtem...

Több gyereknek is ilyen 6.8; 7- ilyen alacsony %okat mutatott. Ami egyértelműen lehetetlen... egy össze-vissza evő, bár "hízhatatlan" genetikának...

Felháborít, h a tesitanárok elhiszik ezeket az adatokat...... feljegyzik meg minden, eszméletlen.

Ennek mi értelme van? Mi a véleményetek erről?


2015. febr. 25. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem létezik olyan szerkezet, ami pontos adatot mérne... az ilyenek pusztán megközelítő adatok.
2015. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De ez konkrétan baromságot ír.

Következtet a súly és magasság alapján...

2015. febr. 25. 16:08
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem tuti valami magas testzsírt fog írni, mivel kicsit erősebb vagyok mint a többiek.

Testzsírom amúgy 17%körüli.

2015. febr. 25. 16:10
 4/20 anonim ***** válasza:

Az hogy mi a te véleményed, és mi a realitás, az két különböző dolog. Nem biztos hogy a mérés pontos, de én inkább adok annak igazat, mint a te véleményedre, amit láthatóan érzelmek befolyásolnak.

És kit érdekel amúgy is? Tényleg ennyire fontos? Inkább ne mérgelődj butaságokon feleslegesen.


Nincs tökéletes mérési mód erre se, főleg nem hiszem hogy egy suli tesióráján igazán precíz dolgot használnak. Csak engedd el.

2015. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1értelmű, hogy hülyeséget mér... a magasság és a súly alapján átlagot számol, mivel senkit sem csipkedtek meg, h mennyi zsír van rajta, csak ráálltam a mérlegre azt nesze, ennyi zsírod van, hát hagyjuk már.XD

De a hozzáértésedet mutatja a válaszod.(2.válaszoló)

2015. febr. 25. 16:57
 6/20 A kérdező kommentje:
Bár nem én álltam rá, rá álltak*
2015. febr. 25. 16:58
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen felmérés és reálisan mér a gép. Az, hogy valaki izmos és az, hogy valaki zsíros NEM UGYAN AZ, de tudom egyeseknek ezt nehéz megkülönböztetni, mert hát mindkettő nagydarab ugye (szánalmas).. A 2. válaszolónak van igaza és te egy buta féltékeny féreg vagy, és az indulataid alapján döntesz. Ha valaki nagyobb nálad akkor egyből utáljuk és egy köcsög, tipikus magyar parasztmentalitáls.
2015. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 HarciCsiga ***** válasza:
Hulyeseg multkor bmi kulcsszoval mar voltt fent es ott kitargyalttuk ne foflalkozz vele :)
2015. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

3. te már egyenesen nevetséges vagy.

Semmi irigység, csupán nevetek a tesitanárokon, h ezeket az adatokat elhiszik... 6% testzsír nem 1 középsulis gyereknél.. hagyjuk már..

Csak megsúgom, h ott mindenki vagy 50-60kilós csontváz vagy elhízott...

Attól még mert nincs értelmes gondolatod, nem kell a hülyeséget osztani....

2015. febr. 25. 18:32
 10/20 anonim ***** válasza:
Én osztom a hülyeséget te egoista majom? Gondolkozzál már egy kicsit..2-en is azt mondtuk, hogy a te szemed meg egy mérleg amiről fogalmad sincs, hogy hogy számolja a testzsírszázalékot különböző adatokat mond akkor biztos, hogy a te szemed a szuper. Ha ilyen jó vagy akkor minek terveznek egyáltalán ilyen mérleget miért nem téged kérnek meg?
2015. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!