Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítene vki pár testépítéssel...

Segítene vki pár testépítéssel kapcsolatos kérdésben?

Figyelt kérdés

- Ha a fehérjeporhoz amit vettem, van adagoló kanál, de nincs ráírva a kanálra, h hány g fér bele, akkor az a dobozon feltüntetett 1 adagnyi mennyiségnek felel meg?

- Történik vmi ha több vizet engedek hozzá mint az ajánlott? Azon kívül h vízízű lesz?

- Bár tudom, h táplálék kiegészítőként az étrendet hivatott kiegészíteni, de elegendő mindig csak edzés után inni? (akkor is ha hetente csak 3 edzésről van szó és a tökéletes étrend nem 100% ban kivitelezhető?)

- És azt a mennyiséget adagoljam, ami rá van írva, mint 1 adag? Vagy 2*tskg (ttkg)?


Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Aki értelmes választ ad, annak előre is köszönöm.


2015. febr. 25. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Mérd le??


2. Nem történik semmi.


3. Akkor iszod, amikor szükséged van a pluszra. De ha beviszel rendesen fehérjét, jó ha edzés után iszod (bár az se feltétlen szükséges).


4. :DDD A 2x ttkg az ajánlott NAPI bevitel, hisz azt jelenti a testtömeged kétszeresével egyenlő mennyiségű gramm fehérje (jól megcsavartam a mondatot..). Szóval amennyit ír, úgy jó. Akkor se történik semmi, ha kevesebbet, vagy többet raksz bele amúgy.

2015. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!