Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék szép mellet kart és...

Cashwille97 kérdése:

Szeretnék szép mellet kart és hasat mit tegyek? meg mondjuk mindent szép izmosra de inkabb a mellet meg a hasat. _Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 186cm vagyok 73 kg 1 hónapja már gyúrok de nem igazán tudom mit csináljak futok 30 percet stb.. emellet hogy szebb és kirajzolódósabb izmokat szeretnék zsírt égetni is ! mit tegyek ? Kajálást mindent eszek és nem keveset.. Kaja tippeket is szeretnék hogy mi merre hogy.. előre is köszönöm

2015. febr. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Builder.hu
2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi..
2015. febr. 26. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérlek olvasd el a sárga kapszula nevezetű könyvet. Ingyen le tudod tölteni netről ha rákeresel. Ott találsz táplálkozási, és edzési ismereteket, amire szükséged van.
2015. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy heti 3x mell-bicepszező f_szagyerek... Mindenezni kell! Igen, lábazni is. Tudom, hogy biciklizel meg focizol, de akkor is. Egyébként nem is értem, hogy tricepsz, hát és váll edzés nélkül hogyan várod el, hogy fejlődj fekvenyomásban...
2015. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!