Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek el edzeni, ha...

Hogy kezdjek el edzeni, ha már nyárra szép testet akarok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem fog sikerülni pár hónap alatt plusz 10-12 kilót felszednem izomban,mivel vékony vok,felső testem szinte nulla,ám jó alapom van azt mondják. Sokat olvastam a neten a kérdéssel kapcsolatban,de már totál bekavarodtam. Mit,mennyit kell enni,és hogyan edzek?
2015. febr. 19. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sárga kapszula elolvasásával kellene kezdened.
2015. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egészségesen élj! ez a lényeg! :) mértékkel egyél, sokat igyál, lehetőleg vizet. és minden nap ha teheted sportolj, legyél szabad levegőn! :)
2015. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-google-ban keress rá: tömegnövelő étrend, alapismeretek, sárga kapszula

-heti min. 3 súlyzós edzés

-2g/ttkg fehérje: sovány húsok, halak, tojás, túró, cottage cheese

-4-6g/ttkg ch: rizs, zabpehely, köles, kuszkusz, tk tészta, krumpli, tk kenyér

-1-1,5g/ttkg zsír: olvia, lenmag, dió, kókuszzsír stb.

2015. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló :D Kell néha a pozitív életszemlélet, de ez a testépítés kategória, nem az ezotéria.
2015. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Sárga kapszula elolvasásával kellene kezdened."


Nyárra kiolvassa és a jövő nyárra elkezdheti az edzést, de ez a testépítés kategória, nem a könyvtár.

2015. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, írhattam volna hogy napi 2g/tskg fehérje, főleg állati eredetá 0,5g-1g/tskg zsír, telített és telítettlen egyeránt és testipusától függően 3-8g/tskg ch kell naponta enni. Edzésnek heti 3x átmozgató teljes testes edzés, majd egy hónap után osztott edzés A-B nappal, kardió és aerob edzések céltól függően. Csak ez szerintem annyira semmit sem fog mondani a kérdezőnek, hogy feleslegesnek éreztem. Viszont oldalakat meg nem fogok írni, bocsásd meg. Ingyen letölthető e-könyv, minta étrenddel, edzéstervekkel, és érthetően elmagyarázza mit miért és hogyan kell.
2015. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,már olvasom is a Sárga kapszulát :)
2015. febr. 19. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hogyan, hanem mikor. és a válasz az hogy tavaly.
2015. febr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!