Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés alatt székrekedés?

Tömegnövelés alatt székrekedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár hónapja már tömegnövelek és sok kajátol székrekedésem van pedig sok párolt zöldséget eszek.Idöszakos a dolog ha keményen tömegnövelek 2 hétig okés a dolog aztan jön utána abbahagyom kipucolom a gyomrom kezdem visszaszoktatni rá és megint...

Zöldségek, yoghurt nem segitenek... Melette a 3-4 néha 5l vizem is megvan szóval nem értem. Gondolom hajlamos vagyok rá de valahogy akkor is meglehetne oldani nem?



2015. febr. 26. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Cukor.

A szénhidrát fel fogja gyorsítani az anyagcserédet, higyj nekem.

Akkor majd el tudsz menni wc-re. :)

2015. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De milyen formában vigyem be? testépités egészséges életmód... gondolom tea vagy vmi hasonlóba nem? És napi hány Gramm kb?
2015. febr. 26. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok teát és gyümölcsöt ajánlok, pl.: alma, banán, narancs, eper.

Ezenkívül barna/fehér rizs, édes/sima burgonya, sok saláta, paprika, paradicsom, hagyma, káposzta, brokkoli, stb.


Én nem számolnám hogy mennyi grammot fogyasztasz, mert nincs sok értelme. Majd saját magad kitapasztalod.

A lényeg, hogy az anyagcserédet tedd rendbe.

2015. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azon vagyok, lehet az a baj hogy túl sokat akarok egyszerre megenni.. de másoknak is megy még sincs székrekedésük, saláta barna rizs brokkoli sárga-zöld borsó minden pörög..
2015. febr. 26. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek aranyos próbálkozások, de egyetlen egy dolog a kulcs: rostok.

[link]

Olvasgass utána hogy melyik rostok gyorsítják az emésztést. Keress rá hogy melyik ételek ilyenek, és figyelj hogy napi 40-50g rostot vigyél be.


A rizs sok keményítőt tartalmaz, az fogja meg a hasad. Egyél változatosabban, krumpli, tészta, tk kenyér, tojás.

2015. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
extrém endomorf vagyok, brutál lassú az anyagcserém, pl nálam 2* tesstömeg ch már szintentart, a fölött picivel pedig jön a tömeg... nálam a 3-4 napi 1 széklet a normális.
2015. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

most majd jobban fogok figyelni a rostokra + a cukros megoldást is kipróbálom:)

3-4 naponta? az idő alatt bálna nagyságúra nőne a hasam:D

2015. febr. 27. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A cukros oriasi badarsagot irt, nehogy elkezdj cukrot zabalni emiatt. Az csak hizlalni fog, odab. a vercukrodnak, de az emesztesed nem fog tole gyorsulni. Egyel rostokat, szilvat, barackot.
2015. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!