Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az mhnsport márka megbízható?

Az mhnsport márka megbízható?

Figyelt kérdés

Az mhn whey dobozán hivatalos honlapként az mhnsport.com szerepel, de ilyen oldal nem létezik.

Igaz az, hogy régen muscle bear volt ennek a táplálékkiegészítőnek a neve, csak megváltoztatták mert nem a feltüntetettnek megfelelő beltartalommal rendelkezett?

Lehet tudni, hogy hol gyártják a termékeiket?


2015. febr. 28. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

google és kb 30mp az életemből:

Üzemeltető: Vagner Kft.


Székhely: 1238 Budapest, Hintó utca 2/B


Adószám: 13500737-2-43


Cégjegyzékszám: 01-09-738496


E-mail: ugyfelszolgalat@mhnsportshop.hu


Központi ügyfélszolgálat:

(Hétfő-Péntek: 9:00-17:00)

2015. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt én is kikerestem. Ez egy magyar oldalról van.

Egy családi ház google street view alapján. A kft pedig egy építőipari cég. A honlapjukhoz nem nyúltak kb. 2 éve. A képek a termékekről még a régi fehér csomagolásról vannak. De hol gyártják ezt a terméket?

Olvastam egy másik kérdésnél, hogy voltak bajok ezzel a termékkel kapcsolatban, ezért merültek fel bennem a kérdések.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2015. febr. 28. 17:45
 3/3 tap bela ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..



Itt én semmi mást nem olvasok, mint valaki bizonyíték nélkül, mert ugyan felkérték a válaszadót, hogy dobjon már egy linket?!?! De az valahogy eltünt, lemaradt, .....



"

Mhn köztudottan egy bevizsgálási per miatt változatta meg a nevét. (valaki 80 gramm helyett 30 gramm proteint talált a fehérjében:D)

Azt nem ajánlom, pocsék, fos, ezért is árulják interneten.

A redis az jobb minőség, nem egy ultimate nutriton, de az árát megéri, mert iszonyat olcsó. És be is van vizsgálva, elvégre romániában rengeteg boltban kapni.

"


Alapból értelmezhetetlen az illető hozzászólása.

Bevizsgálási per?!?! Hol, és mikor?!?!?


Röhejes?!?

2015. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!