Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok, szerintetek ez...

Mit gondoltok, szerintetek ez a fizikum hozható naturálon vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]


mert én nem nagyon tudom megállapítani, azt meg tudom állapítani hogy milyenek akik nem "tisztán" edzenek, de ennél a srácnál egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, szerintetek elérhető ez a fizikum 2-3 év alatt, esetleg nagyon jó genetika is szükségeltetik hozzá? természetesen tisztában vagyok a tömegnövelő porok, fehérjék meg stb. kiegészítőkkel, meg persze a szteroidokkal "kox"-al de mégis.... kiváncsi vagyok a ti véleményetekre



2015. márc. 2. 01:05
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:
100%
2 év alatt nem lehetséges szerintem, elég vékony formából indulhatott a gyerek. Egyébként is (lehet ge..ség tőlem :D), a gyerek stílusa miatt is világos a cucc. :D
2015. márc. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nagy kár :( pedig hasonló fizikumot szerettem volna elérni úgy 2-3 esetleg ha kell 4 év vagy nem tudom hány év alatt, de állítólag jó genetikával nagyon jó eredményeket lehet elérni naturálon, persze a jó genetika nem mindenkinél van meg gondolom, de igen cucc gyanús ugyanakkor van egy pár dolog ami miatt talán nem cuccolt, például a karjain az erek, nem olyan sűrűn vannak és nem is olyan vastagok, a mellizma sem az megnagyobbodott hanem inkább az az izmosabb tehát nem ginekomasztiára gondolok mert ugye az egy mellékhatás is de, én mondjuk simán ellennék ilyen testtel :'D
2015. márc. 2. 01:23
 3/12 anonim ***** válasza:
EZ most poén?
2015. márc. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elérhető.Annyi,hogy a vállai és alkarjai fejlettebbek a többihez képest,ezért tűnik izmosabbnak,sportosabbnak,arányosabbnak a végeredmény.Biztos a 10 kiló hollywoodi izom edzést nyomta:D,vagy alapból jobban reagál az edzésre a válla.Nincs több 75 kilónál szóval ehhez nem kell cucc.
2015. márc. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem, jah igen utolsó előtti, ezt mire értetted? :)
2015. márc. 2. 01:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát arra hogy ez tényleg semmi.. Ilyen Jeff Seid-eket linkelnek ált hogy hozható-e:D
2015. márc. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jah olyan kérdéseket hogy hozható e jeff seid lazar angelov meg stb. testépítő forma azon én is szoktam vigyorogni :D de hát ilyen baromságokat kérdezni, pedig egyértelmű hogy nem lehet hozni azokat, de még koxxal sem, legalábbis a barmok nem :D
2015. márc. 2. 01:48
 8/12 anonim ***** válasza:
De ez a forma mitől nagy szám? Van egy kis melle az tény, de ezenkívül sztem hozható bőven jobb is, cucc nélkül.
2015. márc. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
há ki ez a macska jancsi ??
2015. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Na figyelj!

Ez az amit te keresel. ; )


[link]


[link]

2015. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!