Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés és szálkásítás...

Tömegelés és szálkásítás felváltva? Lehet egyáltalán ilyet?

Figyelt kérdés

Hali!


Volt itt az előbb egy ilyen kérdés heti váltásra vonatkozóan. Annyi idő persze nem elég, de lehet egyáltalán ilyet?


Mondjuk 3 hónap egyik, aztán 3 hónap másik, majd újra?


2015. márc. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet de ertelme nincs,egyenenkent kell nezni hogy mire van szuksege.
2015. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass bele, én még nem próbáltam, nincs róla tapasztalatom: [link]
2015. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokkal értelmesebb és egyszerûbb dolog úgy összeállítani a tömegnövelõ étrendet, hogy minimális legyen a zsírosodás.
2015. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet csinálni, de nincs benne rendszer. Úgy próbálok tömegelni, hogy ne nagyon jöjjön a zsír, de ha kicsit mégis megszalad, akkor egy ideig visszaveszem a cht, amíg le nem megy. Én mondjuk extrém könnyen fogyok. Nem állítom, hogy ez a legjobb megoldás, sőt egyáltalán nem ajánlom senkinek, de ha nem tudsz precíz étrendet tartani, vagy valami hiba csúszott a számításokba, akkor végülis járható út lehet.
2015. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem, kosz a valaszokat.
2015. márc. 3. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!