Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lesz észreveh...

Mennyi idő alatt lesz észrevehető a változás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 53 kg, 168 centi. Az elmúlt évben nem volt lehetőségem edzeni egy műtét miatt, de az étkezésre viszonylag próbáltam figyelni. A kérdésem az lenne, hogy ha 3 hónapig járok heti 2x személyi edzőhöz, akkor lesz lényeges változás? (Leginkább hasra és fenékre/lábra szeretnék izmosodni)

2015. márc. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Naná, hogy fog! Hajrá!
2015. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A személyi edző az tökély. (Pláne ha van pénzed rá. :D)

Bár ami azt illeti egy műtét után először pár hónapig a rehabilitálódásra figyelnék inkább mint a fejlődésre.

2015. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
személyi edzője válogatja, egy 5 hónapos okj képzés, amit kb bárki képes lerakni bármiféle komolyabb tudás, vagy tapasztalat nélkül.
2015. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy évig gyógytornáztam heti 2x és még most is heti egyszer fogok az edzés mellett, és az edző tud a műtétről, szóval aszerint fogunk edzeni.:)

Nem hiszem hogy a hölgy nem rendelkezik semmiféle tapasztalattal, kedves utolsó.. : [link]

2015. márc. 2. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Egyrészt az a kép rohadt undorító. Másrészt az hogy tudja magát edzeni, az nem jelenti, hogy tud másokat edzeni.


#2 voltam

2015. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért is undorító?

Szüleim már régóta ismerik, mivel egymás mellett dolgoznak, és eddig mindenki meg volt elégedve a munkájával.

2015. márc. 2. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy nő férfi karokkal randa. Amúgy én nem mondtam, hogy nem jó, hanem, hogy a fizikuma nem bizonyít semmit.
2015. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jók a referenciái, akkor biztosan jó edző! Látszani fog, magadon már két három hónap múlva is észreveszed majd, igazán látványos eredmény, pedig kb fél év!
2015. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
...de arra figyelj azért, hogy ilyen izmos már azért ne legyél. Legalábbis ha tetszeni akarsz a pasiknak.
2015. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nem leszel! ;)


(Ehhez nőként kb 5-6 év masszív, kőkemény edzês heti négyszer,ötször, grammra kiszámolt diéta, és iszonyat sok pénz kell. )

2015. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!