Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 éves vagyok, és egy kicsit...

13 éves vagyok, és egy kicsit furcsa az izomzatom. Természetesen edzek, de tudok ellene csinálni valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Így nézek ki:


[link]


Esetleg hogy a bal oldalamra több súlyt neheztelek?



2015. márc. 4. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs az izomzatodon.
2015. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen mi fura? Én nem látom!
2015. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen mit kéne furinak látni? D:
2015. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Asszem már látom mire gondolsz, de elég vacak a kép. Arra céloztál, hogy erősebb az a vállad és karod amiben a telefon van? Ilyenkor a gyengébb oldalhoz szokták a súlyt igazítani, a másik majd utoléri. Figyelj a helyes technikára!
2015. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én azt látom, hogy a jobb oldalam (ahol a telefon van) az "erősebb", de köszönöm a választ:D
2015. márc. 5. 06:09
 6/8 kovpet ***** válasza:

Senki nem szimmetrikus 100%-ig, nem kell ezen aggódni.

Viszont vágd le a körmöd :)

2015. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel fel van emelve a kezed, máshogy állnak az izmok, így nem lehet ezt megmondani, de ez egy teljesen átlagos felsőtest, semmi különleges nincs benne.
2015. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem nagyon lehet így látni, csak ha le van rakva mind a kettő karom, akkor lehet jobban látni, hogy a jobb oldali az nagyobb, köszi a válaszokat.
2015. márc. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!