Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás: nagyon széles...

Guggolás: nagyon széles terpeszben, vállszéles terpeszben, stb. Mi a különbség ezek közt?

Figyelt kérdés
Melyik mire jó? Vagy melyik a legjobb?
2015. márc. 8. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz megcsinálni pár guggolást különböző szélességgel, hogy te is érezd, hogy hogyan változik a terhelés és melyik izmokat érzed jobban...
2015. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csinálok többfélét is, de eskü én csak annyit veszek észre, hogy nagyobb terpeszben mélyebbre tudok leguggolni.
2015. márc. 8. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom te mit csinálsz, de minél kisebb a terpesz, annál jobban kéne a quadricepsed érezned..
2015. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andi80018 ***** válasza:
Kis terpesznél, vagy elől guggolásnál főleg a négyfejű combizmot veszed igénybe, vállszélességűnél inkább fenék, hátsócomb, belső comb.Nagyon széles terpesznél a belső comb, fenék, fenék belső része dolgozik, ezt én keretben szoktam pl.
2015. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!