Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez az étrend jó...

Szerintetek ez az étrend jó mára? Azért kérdem, mert ha igen, akkor ez lesz a minta a továbbiakban.

Figyelt kérdés

Hetente 5-ször 40 percet aerob-ozok (hajnalban, éhgyomorra), délutánonként pedig súlyzózom (naponta más-más izomcsoportra). A cél a szálkásítás, zsírvesztés lenne. 165cm/55kg Kell-e változtatnom valamin, és ha igen, min? Ja, és ovo-lacto vegetáriánus vagyok.


100g natúr joghurt

15g tönkölykorpa

15g fehérjepor


30g pirított, sótlan napraforgómag

220g főtt lencse

220g zöldborsó


100g főtt tojás


100g félzsíros tehéntúró

1 évőkanál 20%-os tejföl


200g brokkili


30g fehérjepor


összesen kb: 1200 kcal, 110g fehérje, 100g ch, 40g zsír


2015. márc. 11. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán foglalkozom ilyen speciális baromságokkal, mint "ovo-lacto-izé-akármi", viszont az 1200 kalória szerintem nagyon kevés.


Én a helyedben körülbelül 1400-1500-at vinnék be, és többet / keményebben edzenék. Reggeli aerob helyett (amiből egyébként nem elég a 40 perc, mivel kb. akkor indulna be a dolog, te meg ügyesen befejezed akkor) inkább csinálj HIIT-et.


Shop.builderen találsz róla cikkeket, rövidebb és sokkal eredményesebb, mint az aerob.

2015. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

"amiből egyébként nem elég a 40 perc, mivel kb. akkor indulna be a dolog" - Ez kb 20 éve még megállta volna a helyét. Ma már elég jól alátámasztott, hogy ez valószínűleg nem így működik.

Rengetegen leírták már. Legutóbb épp Monteztől olvastam. Nincs "zsírégető zóna". A zsírégetés egy folyamat. A tested nem hülye, hogy állandóan váltogat a hízás meg fogyás között.

Na, találtam egyet:

[link]

Bocs a linkért modik!

2015. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!