Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok jó személyi edzőt...

Ajánlanátok jó személyi edzőt aki nem horror áron dolgozik? 20/L

Figyelt kérdés

Szükségem lenne valakire aki mentorál, segít abban mit hogyan csináljak, készít nekem edzéstervet, esetleg még az étrendem összeállításában is segíteni tud. Akinek van ismerőse, aki ezzel foglalkozik megadná az elérhetőségét? Előre is köszi :)

Cél: szálkásítás, kis felesleg leadása. Sajnos az anyagi kereteim korlátozottak.

20/L


2015. márc. 11. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
shop.builder-en rengeteg minta étrend van, ami alapján tudsz tájékozódni, de ha a Sárga Kapszulát elolvasod, akkor abban is lesz egy-kettő példa rá. Én utóbbit múlt héten tettem csak meg, és bűntudatom van, hogy már nem előbb láttam neki. Valamint a builderen van átmozgató edzésterv nőknek is, ha azt követed, már nem volt hiábavaló. Amit megspórolsz egy személyi edzőn, az mind mehet kondibérletre.
2015. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Melyik városban lenne rá szükséged?
2015. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pesten vagyok. Olvastam a könyvet és ottani étrendet is csináltam már. Az a baj főleg úgy találni étrendet hogy "60 kilós nőknek" nem személyre szabott, nem testfelépítésre szabott. Ezért kéne olyan aki rám néz és tudja mire van szükségem. Kondibérletem is van és az átmozgató edzéstervet is csináltam pár hétig, de azok az adagok amiket írt nem voltak elegek annyira sem hogy kicsit elfáradjak, azaz valamit vagy rosszul csinálok - erre kéne a személyi edző, hogy megmutassa melyik mozdulat hogy van helyesen, mert hiába látom képen, nem biztos hogy jól csinálom... Nekem megérné azt a pár alkalat kifizetni hogy helyesen használjam a gépeket, legyen egy rám szabott edzésterv és motiválva legyek.
2015. márc. 12. 07:20
 4/4 kovpet ***** válasza:
Minden teremben van edző, aki segít. Vagy a bérlet tartalmazza az árat vagy pár ezresért per óra, de nem kell, hogy minden alkalommal melletted álljon, csak egyszer-kétszer az elején.
2015. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!