Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stimuláns pörgetők mellékhatásai?

Stimuláns pörgetők mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kérdéssel fordulnék hozzátok! A stimuláns pörgetőkről lenne szó mint a big bang és a hot blood. Mert elég sokat ittam az utóbbiból, de sosem léptem túl a teljes adagot amit javasolt, és hagytam köztük 2-3 nap szünetet kivéve a vége felé már. heti 5 ször edzettem és szinte mindegyik előtt ittam, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy 3-4 hete elkezdett égni a gyomrom és feszíteni a felhas, a szegycsont mögött, és van, hogy bal és jobb irányban is, enni tudok, hányingerem volt párszor, de sosem hánytam, és már javult is, de még nem tökéletes, a torkomban is mintha lenne egy gombóc :D A doki adott egy savlekötőt, de az nem mindig használt. Leírtam mindent , és tudom, hogy nem vagytok orvosok, csak aki elég régóta benne van már a "szakmában", attól kérdezném, hogy esetleg nem tudna e tanácsot adni, a gyógyulás érdekében, vagy egyáltalán a big bang okozta e ezeket a panaszokat. A válaszokat megköszönném!

2015. márc. 12. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A koffein mellekhatasa, azert het 5x 300-400mg koffein egy adagban oda tud b*szni. Egy ido utan meg hozzaszoksz es nem fog erni semmit
2015. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
foleg ehgyomorra
2015. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rostokkal zöldségekkel hogy állsz?
2015. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy valami jól! Ritkán fogyasztok, inkább húst és rizst ettem eddig, de néha gyümölcsöket szoktam meg befőttet! Ha zöldségről van szó, akkor is leveseket nagyrészben! Már a 100% wpp t sem merem inni :( viszont az edzések folyamatosan mennek, ha más nem is segít a sport és a mozgás biztosan jót tesz, remélem! Bár még mindig érzem kicsit, kis híján már 1 hónapja
2015. márc. 12. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok, de a gombóc nekem is mindig van ezektől a fitness cuccoktól. Egyébként a koffein a pajzsmirigyet ingerli, szóval végeztess azért el egy pajzsmirigyvizsgálatot (vérvétel). Én enm használok edzés előtti pörgetőt, ugyanis nekem hosszútávú cikluskihagyást okozott...rossz hatással volt a hormonháztartásomra.
2015. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hús savasít, rizs savasít, a magas cukortartalmú gyümölcsök savasítanak... koffein is savasít, gyakorlatilag csak olyat eszel, ami savasít... ebbõl még gyomorfekéj is lehet... rákról nem is beszélve... szokj rá a zöldségekre... a savlekötõ csak egy tüneti megoldás...
2015. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve kezdődött az elsavasodása a gyomromnak hányinger, hányás minden volt már edzés közben is a megterheléstől előjött. Viszont, amióta csak a füredi lúgos vizet iszom elmúltak a panaszaim, de néha azért ha olyanokat eszek előjön. Koffeint kerülni!
2015. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a lúgos víz is csak tüneti megoldás ezért jön elő... a savasodás ellenszere, ha sok zöldséget eszel... a rostok lekötik a savat, tisztítják a bélrendszert.

azok közt, akik megfelelő mennyiségű zöldséget esznek, nem létezik gyomorégés, reflux, meg hasonló hülyeségek.

2015. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!