Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről a fehérjéről mit gondoltok?

Erről a fehérjéről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg van benne annyi fehérje amennyit írnak?Külföldi oldalon is láttam árulni és ott is ennyit írnak.Csak nekem feltűnően olcsó.


2015. márc. 15. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért olcsó, mert szója fehérjét tartalmaz. Igazából több fajta fehérjéből áll, de a szója szerepel az első helyen az összetevők között, szóval az van benne a legtöbb. A szóján kívül minimális lehet más fajta fehérje tartalma.
2015. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még erről a cégről... Most nincs is kedvem utánanézni, de vszeg kamu

hu.stillmass.eu

Ezt ajánlom figyelmedbe

2015. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad vateráról vásárolni, még ha neves kiegészítőt árul, akkor sem, azt is hamisíthatják. Sok jó ár/érték arányú termék van a piacon, amit rendes boltból meg tudsz vásárolni és sok más visszajelzés található róla: mhn, myprotein (énproteinem), stillmass, stb. De még netes rendelésnél is ha egy névtelen webáruházat is találsz, ahol se egy cégnév, se egy elérhetőség, azt is el kell felejteni... Ne csábítson az olcsóság ígérete, mert rádsóznak valami vackot, amiben ki tudja mi van.
2015. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!