Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a feldolgozott etel karos,...

Ha a feldolgozott etel karos, akkor a kutyak akik feldolgozott kutyatapen elnek miert olyan egeszsegesek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert a kutyák emésztőrendszere azért egész más mint az emberé.
2015. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gyenge erv, ne haragudj :)
2015. márc. 15. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert nekik nem tesznek bele annyi "müanyagot", másrészt a kutyákra sem mondanám, hoyg feltétlen egészségesek, jóformán nincs olyan köztük, akinek nem kellene valami miatt orvosi kezelés.

Ezen kivül meg egy kutya sokkal rövidebb ideig él, és nincs elég "ideje" kellöen tönkremenni a rossz táplálkozától.

Azok a kutyák egészségesek, akiket kezdettöl barf-oznak a gazdáik, nem pedig a nagyüzeni tápokon élök.

2015. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyél csontot :D
2015. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert az egész "bodybuilder community" tele van "hippikkel", akik elhiszik, hogy minden ami nem "tiszta" megöl. Ráadásul még egy deka izmot sem fogsz felszedni vele...

Persze ezt nagyon tudományos érvekkel indokolják is, de figyelmeztetlek: ugyanúgy az "anabolikus ablak" létezésére, és az amúgy teljesen felesleges tápkieg.-ekre is idézni fognak neked legalább 10 kutatást, ami őket igazolja (nem is tudom ki támogathatta a kutatókat...).


És mit lehet tanulni ebből? Azt, hogy maradj olyan távol a "testépítés" nevű tevékenységtől, amennyire csak lehetséges.

Edz HELYESEN, és keményen, próbálj ki sok mindent, találj rá azokra a módszerekre, ami neked beválik, egyél okosan, pihenj, és meglesznek az eredményeid. De mindenek felett, ne hülyülj bele az egészbe, és ÉLVEZD, amit csinálsz.


Megjegyezném, hogy senkit nem akartam "megbántani", és nem azok ellen vagyok, akik mondjuk "tisztán" esznek (és nekik így jó).

Az cseszi fel az agyamat,mikor ezek az emberek leteremtenek (nagyon szépen fogalmaztam) másokat azért, mert "szemetet" esznek. Hagyjuk már. Mindenki azt csinál amit akar, és ne akard már másra ráerőltetni a hülyeségedet.

2015. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Én próbáltam már a kutyatápot. Vigyázni kell vele, Svarci leszel tőle egy-két hét alatt.
2015. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

"Azért, mert az egész "bodybuilder community" tele van "hippikkel", akik elhiszik, hogy minden ami nem "tiszta" megöl. Ráadásul még egy deka izmot sem fogsz felszedni vele..."


De ebben az a vicces,hogy szerintük a proteinpor meg a tömegnövelő az nem számít feldolgozott élelmiszernek.

2015. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pedrigrét és whiskast megkostoltam már.Komolyan mondon jobb mint a tescos löncshús és azt embereknek árulják.
2015. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves #5 és #7, mi amúgy tök hülyék vagyunk hogy úgy eszünk ahogy. Képzeljétek el, nem mindenkinek van csoda genetikája. Mi is évekig csináltuk az össze vissza evést, semmi eredménnyel. Aki 5-10 éve edz annak pedig még sokkal nehezebb eredményeket elérni.
2015. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Senki sem mondta, hogy az "össze-vissza evés" a helyes, írtam is, hogy OKOS étkezés.


És abban nincs benne a "mivel igyam meg a lassú felszívódású fehérjémet", "a tej méreg, meghalsz ha iszod bazzeg, add a macskáknak", "tömegelés közben elfogadható naponta 1 kocka csoki?", "Beleharaptam egy szelet fehér kenyérbe ugye nem fog eltűnni rólam az összes izom???", "nagyon hátráltat, ha félévente megiszok fél pohár 4%-os sört?" "jajjjj, elfogyott a rizsem, MIT TEGYEK????" és társai. Legalább 20 másik ilyet fel tudnék sorolni. Remélem érted mire gondolok..

De az edzéssel kapcsolatban is tudnék csomó ilyen bro science idézetet felsorolni..

2015. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!