Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők és a testépítő szerek?

Nők és a testépítő szerek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az egyik oldalon egy bedurranást fokozó készítményről hogy növeli a tesztoszteron szintet. Vajon ennek milyen mellékhatásai lesznek? Utánaolvastam hogy nem okoz problémát nőknél az androgén. (persze nem a durva szerekről beszéltek). Mi az igazság?

2015. márc. 15. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bajod lenne tőle.
2015. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én még nem próbáltam ilyeneket, kíváncsi lennék én is a tapasztalatokra!

23L

2015. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van olyan aki már próbálta? Nagyon fontos lenne!
2015. márc. 15. 23:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "szerek", meg "durva szerek"? Amit az étrendkiegészítő boltokban (kicsit árulkodó név, nem gondolod?) kapsz, az általában sima koncentrált élelmiszer, nagyon szigorú bevizsgálási folyamat után kerül forgalmazásra.


A bedurrantóknak nem éppen ez szokott lenni a hatásuk, amit te leírtál. Egyszerű értágítók, fokozzák a keringés hatékonyságát. Kíváncsi lennék, hol olvastad, amit írtál. Tudod, sajnos nagyon sok oldal van, amit dilettáns, szubjektív emberek írnak, és nagy tömegek olvassák.


Nemi hormonszintet befolyásoló terméket nem igazán találsz a tápkiegek között. A férfiak számára gyártott tesztoszteron optimalizálók is a harmatgyenge, inkább átverés felé hajló kategóriát képviselik.

2015. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Armageddon Pump formula- 3.bekezdés


[link]

2015. márc. 16. 00:26
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerek nincsenek a tápkieg boltokban. Durva szerek pedig főleg nincsenek. Az NO fokozók semmit nem dobnak a tesztótermelésen. Ahogy DDrake is írja, még a tesztóoptimalizálók sem érnek szrt sem! Főleg egy nőnél, ahol kb 1/25 annyi a tesztótermelés, mint egy férfinál.
2015. márc. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ettől nem lesz semmi kellemetlen mellekhatas?
2015. márc. 16. 05:32
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz mellékhatás.
2015. márc. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak mert egy kicsit megijesztett az a mondat :)
2015. márc. 16. 06:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Szinte minden tápkieget megatúlzásokkal marketingelnek. Fele sem igaz a leírtaknak.
2015. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!