Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb testépitő...

Melyik a legjobb testépitő edzésterv nehezen hizók számára?

Figyelt kérdés
9 hónapja kondizom, de kb 2 hónapja egy grammot nem hiztam. 60rol kezdtem, most vagyok 70-71. a teljesitményem ugyan úgy nő mint eddig, de a testsúlyom nem. jelenleg heti 5x járok, kar, mell, váll+csuklya, hát, láb napokra osztva, 2 pihi közötte. jo ez igy? (figyelek a kajára, ilyen kommenteket nem kérek!)

2015. márc. 7. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nősz, akkor emelned kell a ch és/vagy zsír mennyiséget!
2015. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Étrend, edzésterv változtatás. Mondjuk ha nem írod le nem tudjuk, hogy mi a rossz.
2015. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapgyakorlatok és A-B felosztás heti 3-szor, a súlyok progresszív növelése.

Az izmot a gyakorlat elkezdése előtt elő kell feszíteni, és feszülés alatt kell tartani végig.

Meg kell lennie a csúcsösszehúzódásnak, és legyen teljes a mozgástartomány.

2015. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az izmot a gyakorlat elkezdése előtt elő kell feszíteni,..."


Mi van???

2015. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ír hülyeséget. Ha feszítesz az egész testeddel, akkor nagyobb erőt lehet kifejteni. Ez egy technika. Egy megfeszített izomzattal könnyebb dolgozni, mint ha laza lenne a tested. Gondolj csak egy egyszerű kézenállásra! Ott sem vagy laza, hanem feszíted a tested, így nagyobb erőt tudsz gyakorolni, jobb a kontroll a tested felett és jobban kivitelezhető. Ugyanez van a súlyzós és saját súlyos edzésnél is. Olvasd el a Meztelen Harcost és okulj.
2015. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írta, hogy az izmot (és NEM a testet) elő kell feszíteni, mi az az "izomELŐfeszítés"?

Hogyan kell azt elképzelni?


Most te menj és okulj, legfőképp szövegértelmezést gyakorolj!

2015. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom sokan nem szeretik, de étrend-kiegészítőt próbálj ki. Ha kajával már nem tudsz elég szénhidrátot bevinni. És az kell a tömeg növekedéséhez.
2015. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!