Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap voltam egy ilyen...

Tegnap voltam egy ilyen szteroidos boltban, ismerősöm mondta, hogy ott olcsóbb a multivitamin, de ma olvastam a dobozán, hogy az egészséges adagnak ilyen 2-3000%-ai vannak benne. Be merjem eszt szedni, vagy instant vesekö?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Élvezettel jelentem az ilyen kérdéseket.
2015. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Nincs szteroidos bolt. Azok tápkiegek. Jobbak ezek a multivitaminok, használhatod. Az rda mennyiségek azok minimumok, nem annyi az egészséges. Max egy tengeri malacnak elég. :)
2015. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

--gömb--


A helyzet fokozódik, elvtársak.


1., Nincsenek szteroidos boltok. Szteroidokat csak illegálisan lehet beszerezni.


2., Egészséges adag" az nem az RDA, ez is biztos.

Inkább az, ami abban a multivitaminban van.

Folyadéknak meg nem napi 1 litert iszunk, hanem 3-5, testtömegtől függően.


Ha nem iszunk eleget, és vesekövünk lesz, elég galád dolog a vitaminokra fogni.

2015. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

gömb: A kérdést nem minősítve, mert gondolom a vicc kategóriába szánták sokan gondolják, hogy a vitaminok okoznak vesekövet:


[link]

2015. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Rosszul gondolják. Eleget kell inni és nincs gond. Ennyi.
2015. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

--gömb--


Így van, a folyadékbevitel a kulcs. Elégtelen vízmennyiség amúgy sem csak a vesekő kockázat miatt nem jó.


A linkelt cikk pont hogy azt taglalja, hogy a sok C-vitamin sem okoz vesekövet, persze hangsúlyozza a megfelelő folyadékbevitel fontosságát is.


A cikkben említett kutatással kapcsolatban alapvető hiányosságokra mutatott rá, melyek aláássák a kutatás relevanciáját.

2015. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is tudom.. épp azért az "ellen"cikket linkeltem, csak sajnos elterjedt ez a tévhit, mint ugye a kérdésnek minden része .. jajj... juteszembe kérdező a fehérje a zöldségek és az összes étel káros hatásait is vedd bele a legközelebbi vicces kérdésedbe.. lécci-lécci-lécci :-P
2015. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez kész! :D Szakadok! :D
2015. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miféle szteroidos bótróóó beszélsz :D?

Jesszus esküdj rá hogy nem komolyan írtad ki ide ezt a kérdést!

Íme ismét egy edzőtermet soha nem látott,2 hónap alatt hegyomlás kinézetűnek látszani akaró tápkiegeket szteroidokkal keverő ultra nyominger , aki életében most lát, most hall először a sportról.Mellesleg tanulj meg helyesen írni is :D mielőtt neki kezdesz a sportnak ülj be az iskolapadba.

2015. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!