Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány gramm gyors szénhidrátot...

Hány gramm gyors szénhidrátot töltötök vissza edzés után 1kg testsúlyra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzés után gyors ch: 40-50g , persze mellé megy fehérje is. Majd erre rá kb 40-50 percre 1g x ttkg ch szilárd kajából. Persze itt is megy fehérje szilárd kajából. Nekem ennyi elég tömegeléskor. Szálkásításnál edzés után glutamin megy a fehérjéhez és utána is kevesebb a ch a szilárd kajánál.
2015. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én nem veszem figyelembe az edzést az étrendben. Visszatöltésre a következő adag kaja van, ami jelenleg 23 g tejsavófehérje és ~150 g fénymag, 1 liter vízben lebegve.

2015. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy ha az edzés köré (értsd elé és utána) teszem a ch nagy részét, akkor jobb a forma. Egyéni vélemény.:)
2015. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Diétában meg pláne.Ch nagyobbik részet edzés ele teszem.Legyen erőm + nelegyek rogton katabolizmusba
2015. márc. 18. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én nem vettem észre ilyesmit, mondjuk régebben a ch mindig magasan volt nálam, nem nagyon tudtam volna még annál is többet kiporciózni az edzések köré.


Most nem olyan magas (bár holnaptól megint felmegyek 600 gramm körülire), de nálam már hagyomány, hogy reggel leturmixolom a fénymagot 6 liter vízzel, belevágom a fehérjeport, és ezt a mennyiséget 2,5 óránként literjével megiszom.

Régen 8 litert ittam, akkor 2 óránként nyomtam be 1 litert.


Ennek már szakrális jelentősége van számomra, nem szólhatnak bele olyan holmi dolgok mint az edzés :)

2015. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki másképpen csinálja, tényleg nincs előirt módszer.
2015. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!