Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz és tömegnövelés...

Szálkásításhoz és tömegnöveléshez mennyi fehérje és szénhidrát kell?

Figyelt kérdés
Tehát mennyinek kell lennie a napi fehérje- illetve szénhidrátbevitelnek? Mindenhol mást olvastam ezért kérdezem.

2015. márc. 18. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért olvastál mindenhol mást, mert személyenként, életvitelenként változik. Ki kell kísérletezni hogy neked mi működik, de tömegeléshez nagyjából 2g/tskk fehérje és 4-6g/tskk szénhidrát kell. Szálkásítást fejből nem tudom, de mindjárt jönnek nálam okosabbak és leírják
2015. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő is. Van aki tömegel 3-4gx ttkg ch-val is, mint pl én, és valakinek kell a 6-7g x ttkg is. Fehérjéből kb 2g x ttkg.

Szálkásításnál én emelem a fehérjét: 2,5-3g x ttkg, ch-t pedig viszem le mindig csak annyival, hogy heti kb 0,5g fogyás legyen. Ennyi az okosság. Láthatod, hogy nincs mindenkire alkalmas kőbe vésett érték.

2015. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2015. márc. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!