Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Működhet? Fontos!

Működhet? Fontos!

Figyelt kérdés

Üdv. mindenki! 118kg fiú vagyok 19 éves, 3 éve edzek lassan van rajtam izom is bőven már, de fogyni szeretnék mer emellett sok a zsír is, ám nem tudok étrendet összerakni magamnak mert szűk a költségvetés. A kérdés az

hoy ez így megfelelne szerintetek?


1. kajálás: 6 főtt tojás,paradicsom,4 magvas rozs kenyér.

2. kajálás: power protein 1 adag

3. kajálás: csirkecomb100g + barnarizs40g + zöldség(kelbimbó, brokkoli)

4. kajálás: csirkecomb100g + barnarizs40g + zöldség(kelbimbó, brokkoli)

5. kajálás: power protein 1 adag

6. kajálás: 6 főtt tojás,paradicsom,4 magvas rozs kenyér.

Eleinte talán kicsit megemelném még a szénhidrátot és folyamatosan csökkenteném, így elkerülhető a nagymértékű izom vesztés? Mert nem szeretnék veszíteni a nagy nehezen felszedett izmomból veszíteni.



2015. márc. 20. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szűk a költségvetés, de tömöd magadba a tojásokat...

A tojással amúgy nincs baj, ne érts félre, de egy tojásban 5-7 gramm fehérje van, miközben 50 Ft, vagyis 1 gramm fehérje 8-10 Ft.

húsokat meg kapsz 1000 Ft/kg alatti áron is, mindnek 20% körül van a fehérjetartalma, azaz kb. 5 Ft-ból kijön 1 gramm fehérje.

Power Prteinre én egy fillért sem költenék, edzés utánra rendes tejsavó fehérje kell, nem szójás vackok.

2015. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De tojás az mindig van itthon.. és egyébként sem rossz étel, egyébként én véleményt kértem arról h ez megfelelhet e? :/
2015. márc. 20. 10:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Edzés után csirkemellett szoktam enni fehér rizzsel.
2015. márc. 20. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Kabe hany % a testzsirod?
2015. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
180cm és kb nem tudom kb-ra se mennyi lehet hülyeséget nem akarok mondani :S, van hasam mellemen is combomon bőven van karomon látszik h izmos de van azon is elég.. :/
2015. márc. 20. 10:45
 6/9 A kérdező kommentje:
testzsír olyan 35% körül lehet kb.
2015. márc. 20. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Hajaj....


Akkor van rajtad vagy 30-40 kilo felesleg. Neked itt nem az izomvesztestol kell aggodni, hanem az egeszseged miatt.


En a helyedben kidobnam a combot es csirkemellet ennek, reggelire nem ennek 6 tojast, eleg lenne 1-2 + zoldseg, a kenyeret is kivagnam.


Valamint nem bohockodnek 6 etkezessel, 3 teljesen megfelelo.


Szamolj ki egy CH mennyiseget (szerintem neked boven eleg lenne 150-200g kezdesnek, lehet meg az is sok) elkezdenek aerobozni lehetoleg minden nap es figyelnem a dolgokat.


Ha nincs meg a heti 1 kilo fogyas akkor csokkentenem a CHt.

2015. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a segítséget akk megpróbálok így tenni ahogy írtad, csak azért kérdeztem mer nem akarok fogyás után még szarabbul kinézni mint most, mert sok helyen olvastam h van erre esély :S, de akkor megfogadom amit írtál köszi mégegyszer !:)
2015. márc. 20. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha leadsz 40 kilot, nem szarabbul fogsz kinezni, hanem teljesen mashogy. Az ismeroseid nem fognak megismerni az utcan.
2015. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!