Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma bicepszeztem francia...

Ma bicepszeztem francia rúddal és a csuklómnál egy csont elkezdett kicsit fájni gyakorlat közben. Végig tudtam csinálni, nem volt vészes. Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
csuklóm oldalán.
2015. márc. 20. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy ínhüvely lenne. Inkább valami csont fájt.
2015. márc. 20. 19:26
 2/6 A kérdező kommentje:
izületvédő rendbetenné hogy ne érezzem? ma éreztem ilyet először. Pedig bicepsz előtt csináltam csuklókörzéseket is meg hasonlók. és bemelegítettem kisebb súllyal is. előtte semmit se éreztem. Most se érzem. Csak gyakorlat közben éreztem.
2015. márc. 20. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Edzetlen kar és rossz fogás. Egyébként ez gyakori probléma. Majd ha erősebb leszel nem lesz ilyen, mert megszokod a terhelést.
2015. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamint használj kisebb súlyt először. Úgy nem fog már fájni. Érdemes 2-3 hónapig átmozgatni és aztán kinyírni az izmokat.
2015. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már 1,5-2 éve edzek. Rég nem átmozgatón vagyok
2015. márc. 21. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor változtass gyakorlatot.
2015. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!