Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bemegyek a konditerembe és...

Bemegyek a konditerembe és mondom ugye, hogy sz. Aisztok, de van, hogy vannak ott idősebbek is, akkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
Jó napot, sziasztok? Vagy egyszerűen mindenkit tegezzek le? nem bunkóság ez egy kicsit?
2015. márc. 21. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nemhiszem. Úgy vagyok vele, hogy egy szubkultúrális közösség, simán letegezhetsz mindenkit, legalábbis köszönésnél mindenképp.
2015. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Tegezz mindenkit. Én öreg vagyok, de idegesít, ha valaki a teremben magázni akar.
2015. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy sziasztok akart lenni a kérdésben, csak nem engedi a köszönési formákat leírni kérdésben.

De nem kellemetlen pl. egy 60 éves férfi letegezni 20 éves létemre? Mert tényleg vannak itt idősebbek is.

2015. márc. 21. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem teremben nem. Meg úgyis mindenkinek egyszerre köszönsz, nem várják el, hogy külön üdvözöld az idősebbeket.
2015. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a terem az nem hivatal. felesleges feszélyezettséget szül, ha jónapotozni akarsz. aki normális az nem várja el a felesleges magázódást. aki meg hülye annak úgyis mindegy. amúgy is idejét múlt fölösleges dolog ez a magázódás.
2015. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a negyveneseknek szervusszal köszönök, 50 fölött meg "tiszteletem", mert a tegeződés számomra fura lenne (kivéve ha valaki külön felajánlja), jónapotozni meg nem fogok a teremben. Én 23 vagyok egyébként. Pacsi!
2015. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

köszönhetsz napszaknak megfelelően is, Jó reggelt, napot, estét.


de a sziasztok is teljesen jó, nem érdekes, mennyi idősnek mondod, hacsak nem csupa idősebb fazonból áll a társaság.


És vannak "sportos" köszönések is, pl, erőt, egészséget, jó edzést, jó munkát, stb.

2015. márc. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fu, multkor bementem a terembe es ot volt egy osz haju edzo bacsi, kb 60 eves (lehozta a csapatot, tok kinosan ereztem magam, h most mit koszonjek, raadasul lany letemre furan hangzik, ha "Tiszteletem"-mel koszonok... szoval hasznos kerdes ;)
2015. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én öltözőben csak egy Csao/Sziasztok- kal indítok.. Teremben meg Heló/szia. Szerintem teremben nincs magázódás, mindenki a társam, aki ott van :)
2015. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A konditeremben mindenkit tegezhetsz. Egy közösség ugyanazért a célért. Senki nem a tiszteletér jár oda. Közel negyven vagyok.
2015. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!