Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányszor csináljam meg ezt a...

Hányszor csináljam meg ezt a videot hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés

Hasizom

[link]


Farizom

[link]


158 cm es 38-40 kg vagyok , 17/L



2015. márc. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

keress rá a google-ban, hogy tömegnövelő étrend és edzés. Sok mindennel nem vagy tisztában, ne vedd bántásnak, de olvass utána. sárga kapszula, alapismeretek, egyéb fórumok stb.


-ne csak hasra és fenékre eddz, egész testre

-olyan nincs, hogy "hányszor" :) folyamatosan edzünk azért, hogy egészségesek legyünk, és minél szebb alakunk legyen, persze ehhez étrend is kell

-a fent említett oldalak mind a kettővel foglalkoznak (étrendeket és edzésterveket is találsz)

-hajrá :)

2015. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) mar elolvastam , leírnád konkrétan mire gondoltal? Biztos figyelmetlen voltam, de szerintem felfogtam.
2015. márc. 23. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
abból gondoltam, hogy hiányosságaid vannak, hogy két konkrét izomcsoportot emelsz ki a kérdésben, holott az egész testünket kell edzeni ahhoz, hogy megfelelő legyen az egyensúly. Ezen kívül, ahogy fent is írtam, a kérdésfeltevésedből hogy "hányszor", úgy érzem, hogy nem igazán érted, hogy miért is kell sportolni. Nem olyan mint egy új szó az idegen nyelvben, hogy ha elégszer elismétled, akkor megjegyzed és többet nem fogod elfelejteni. A lényeg az, hogy a sport az életed állandó részévé váljon és fokozatosan alakul majd ki az izmos forma. Persze idővel (sok-sok idővel) el lehet érni a naturál fizikumod határait, de azután ennek a fenntartásához is szükséges a további edzés. ezen kívül egyetlen gyakorlat sorozattal nem lehet jó eredményt elérni, sok féle gyakorlat kell minden izomcsoportra és ezek kombinációiból lesz aztán edzésterv, amit szintén nem árt időnként változtatni. Ha valóban olvastad a fent említett oldalakat akkor nem értem, hogy mi a probléma. De ha én értettem félre valamit akkor bocsi
2015. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú basszus, elfúj a szél:D


A,úgy heti 3-4 edzést szoktak javasolni. De szerintem egyél is, sok fehérjjét.

2015. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ertem, koszi!:)
2015. márc. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!