Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme az étrendnek?

Van értelme az étrendnek?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja kezdtem étrenddel edzeni.Már több mint egy éve edzek,de eddig nem nagyon éreztem hogy szükség lenne rá mivel fejlődtem anélkül is,és amúgy is csak hobbiszinten kezdtem csinálni.50 kg-vel kezdtem majd 70-ig sikerült is felmenni(természetesen jött fel valamennyi zsír is de egyáltalán nem volt vészes) mikor megálltam a növekedésbe.Mivel szerettem volna még fejlődni,meg a sportot is nagyon megszerettem gondoltam hogy elkezdem étrenddel.Van már normál étrendem amit be is tartok egy két napot leszámítva,amikor mondjuk közbe jön valami,de ez tényleg ritka.Naponta többször eszek csirkehúst rizzsel zöldséggel stb...De amióta van étrendem tény hogy szálkásodtam valamennyit de fogytam is,most 67 kg vagyok.Én alapból is nagyon nehezen hízok az hogy egy normális testsúlyt fel tudtam szedni az már nálam egy külön csoda volt,már nem is néznek anorexiásnak.A kérdésem igazából az lenne hogy van értelme az étrendnek,vagy inkább egyek össze vissza hogy hízzak,mivel úgy sem tudok elhízni?

2015. márc. 25. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem étrendben gondolkodunk, hanem tápanyagigényben.

Az étrend az nem valami tudományos-fantasztikus dolog megszállott testépítőknek, hanem azért van, hogy könnyen számon tartható legyen a tápanyag bevitel.


Ha fogytál, akkor az étrended nem adott ki elég kalóriát. Egyszerűen több ch és/vagy zsír a megoldás.

2015. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kellene ètrend, csak a tiéd nem volt megfelelő ha fogytál. Több kalória kell. Ennyi az egész.
2015. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!