Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme az edzésnek ezzel...

Van értelme az edzésnek ezzel a kissé hiányos étrenddel?

Figyelt kérdés

Egy ideje edzek már de az a problémám hogy reggel 5 órától-este 5 óráig iskolában vagyok...így hát reggel eszek egy tál zabpelyhet,és utána míg hazaárek semmi és csak utána eszek rendes főtt kaját,ami nem mindíg hús.Annyit szoktam még tenni hogy a szalámis zsemlém mellé amit viszek suliba veszek egy 200-grammos Mozzarella sajtgolyókat és azt megeszem mellé...Vacsorára (edzés után egy órával) 4-5 tojást szoktam enni.

van így értelme vagy hagyjam az egészet és próbáljam meg nyáron mikor már rendesen ütemszerűen tudok táplálkozni,mert ez most azért elég foghíjas egy étrend...

16/F

173cm/54kg


2015. márc. 15. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az edzésnek mindig van értelme, csinálj átmozgatást.
2015. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

edzéstől függetlenül is nagoyn egészségtelen hogy nem eszel semmi értékes tápanyagot egész nap . amúgy miért vagy reggel 5kor suliban? :O

valahogy meg kéne beszélned anyukáddal, hogy legalább valami olyat tudj vinni magaddal, amitől egyrészt jól is laksz, másrészt meg lesz energiád is. szendvicsbe is lehet pl rakni egy szelet húst, de egyébként simán el lehet vinni dobozban is.

de ahogy írják előttem: attól még az edzés rosszat nem fog tenni, csak figyelj oda, fogy ne fogyj, hanem inkább izmosodj. Ehhez többet kéne enni,és jobb minőségben

2015. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ételesben rizs+csirkemell. Rárakod a radiátorra a suliban egy tanóra erejéig és utána 1-2szünet alatt belapátolod. Énis így csinálom :-)
2015. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!