Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék ehhez...

Izmosodni szeretnék ehhez ugye sok kalóriát kellene bevinnem de félek hogy közben elzsírosodom jobban. Először tömegelni kell aztán lepucolni vagy lehet egyszerre is?

Figyelt kérdés

65 kg vagyok, napi kb 3000 kalóriát kellene bevinnem tömegnöveléshez. Mezomorf alkat vagyok szóval alapból van rajtam zsírfelesleg, hasamnál felső 2 kocka látszik csak, szeretném a többit is előcsalogatni:)

A futógép mindenképpen jót tett nekem a szálkásság terén de ha kocogok 1 órákat két naponta akkor izmot is veszíthetek nem? Ez a másik problémám. Nem úgy szeretnék kinézni mint a pálcika (sáska) hosszútávfutók :D



2015. márc. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés + aerob edzés kombinálva, szálkásító étrenddel, megfelelő mennyiségű fehérje mellett. Így úgy tudsz szálkásodni, hogy nem veszítesz izmot. (Nagyon kezdőknél még jöhet is fel egy kicsi izom).
2015. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdőknél rövid ideig lehet kalória mínuszban is izmosodni, de ez nem jelentős és nem tart sokáig. Amúgy nem jön sok zsír ha kicsi a kalória plusz. Úgy kell belőni, hogy havi max 1-2 kg tömegnövekedés legyen. Ha futsz és kalória pluszban maradsz ennek ellenére, akkor nem veszthetsz izmot.. Viszont zsírt sem adsz le, mert ahhoz meg mínusz kellene.
2015. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a HIIT-et az aerob helyett mert időt spórolsz meg vele és nem olyan unalmas. És azt olvastam a shopbuilder-en hogy, a HIIT-el kevesebb izmot veszítesz)
2015. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban a HIIT edzés szerintem is megfelelőbb zsírégetésre, és még a kardiovaszkuláris rendszert is megdolgoztatja a sprinteknél. Ha ennyire félsz a zsírosodástól tömegelésben akkor próbáld ki a Dr.Pasquale féle étrendet ami hétfőtől péntekig ketogén étrend ( kevés ch, sok fehérje és zsír ) hétvégén pedig sok ch és kevés zsír. Így hétköznap lassan zsírt égetsz hétvégén pedig betöltesz ch-val. Ez olyan mintha egyszerre szálkásítanál - nagyon lassan - és tömegelnél - nagyon lassan. Nekem és több ismerősnek is bevált.
2015. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!