Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elvileg egy óra sport után...

Ha elvileg egy óra sport után kezdi a szervezet a zsírt égetni, akkor Rubint Réka 20 perces edzés programjai mire jók? Naponta többször kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan vetted, hogy csak akkor kezdesz zsírt felhasználni? Nem így van. Az elejétől fogva használsz zsírt is csak idővel többet. Egyébként meg napi kalória mínusz kell zsírleadáshoz, szóval nem mindegy az étrend.
2015. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hiába sakkozok én 2-3 órát, akkor sem égeti a zsírt, nem értem...
2015. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne úgy képzeld a zsírégetést, hogy kipárolog belőled:D
2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy 20 perc alatt is eddz valamit. De senki sem mondta, hogy RR 20 perces edzését kell csinálni.. vannak jobbak, és általában egy edzés tényleg nem csak 20 perc, ha fejlődni is szeretne valamit az ember. 20 perc bemelegítés. Nálunk 1 órás átmozgatás+nyújtás volt 'edzés' előtt.
2015. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
120kg, óriásit tèvedsz. Ha semmit nem csinàlsz, akkor is égetsz zsírt, ugyanis van egy alapanyagcseréd. Egész nap történik testben zsírsavak bontàsa és zsírraktàrozàs is. Az energia mèrlegtől függ, hogy ez melyik irànyba tolódik. Ugye kalória pluszban a zsírraktározás lesz nagyobb.
2015. márc. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Diéta/kalória minusz.

Kevesebbet viszel be, ami a szervezetednek kell.

Ezért a zsírhoz nyúl, vagy az izomhoz.

Ha csak fekszel az ágyban,akkor is fogysz, ha kalória minuszban vagy.

Szóval a szervezeted megeszi a feleslegedet, mert te kivülről nem viszed be azt a mennyiséget, ami neki kell.

Nem pedig kiizzadod futás/mozgás közben...mert sokan ezt hiszik.

2015. márc. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan így van.
2015. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Komás betegek infúzióra csatolva is szép tömeget le tudnak adni. Nem értem miért nincs belőle még diéta. Fogyj mesterséges kómával! Loószar mozgás nélkül.
2015. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Steph, senki nem írta, hogy kómában kell fogyni vagy koplalva. Nyilván mozgás az kell, hogy ne veszíts izmot. Azt írtam csak, hogy nem csak mozgáskor használsz fel zsírt, hanem egész nap. De azt nem írtam hogy nem kell edzeni.
2015. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, ezzel a példával akartam illusztrálni, hogy a fogyáshoz nem feltétlen szükség mozgás. Persze ha nem számít miből fogyunk. És hogy akkor is használ az agyunk és szerveink energiát, ha semmit se csinálunk. Zsirbontás inkább akkor indul, ha már nincs könnyen mozgosítható energia.
2015. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!