Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendkiegészítőt...

Milyen étrendkiegészítőt vegyek? Kell-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
22 éves, 82 kg-os férfi vagyok. Kicsit pocakos, viszont a karjaim nem igazán vastagok. Szóval olyan kiegészítő kellene ami kifejezetten csak az izomtömeget növeli, hízni semmiképp nem akarok, mint mondtam így is van a hasamon felesleg. A rendes edzés mellett szoktam futni is, változó hogy mennyit, ezzel próbálom a pocakomat laposítani. Igazából nem az a célom hogy szálkás testépítő legyek, csak egy kicsit izmosabb kart akarok, nagyobb mellt, laposabb hast.

2015. márc. 30. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan tàpkieg ami csak izmot dob ràd. Az étrendet kell úgy belőni, hogy pici kalória plusz legyen. Zsírleadáshoz viszont kalória mínusz kell. Ebből láthatod, hogy egyszerre ez nemigen szokott menni. Bár kövér kezdőknél pici ideig kis mértékben még előfordul.
2015. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából én magas vagyok és vékony testalkatú, csak sikerült egy kis pocakot felszednem. 185 cm vagyok. Tehát nem vagyok kövér vagy ilyesmi.
2015. márc. 30. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis kalória plusz legyen, akkor tudsz izmosodni kevesebb zsírosodással. És ha majd lesz rajtad izomtömeg, akkor majd leszálkásítasz. Google: alapismeretek. Alul van tovább gomb is.
2015. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köszönöm, made my day :') sírok!!!
2015. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!