Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kell edzenem, hogy...

Mennyit kell edzenem, hogy így nézzek? és mennyi idő alatt érhető ez el?

Figyelt kérdés

[link]


nem érdekel, hogy "túl izmos" nekem tetszik:D

meg az érdekelne még (ezt nem tudom valami jól megfogalmazni), hogy szeretnék súlyemelő lenni úgy, hogy esetleg valami helyezéseket érjek el versenyeken és hogy akkor ettől izmosabb lennék? azt tudom, hogy súlyemelésnél nem az a lényeg, hogy szálkás legyen az ember de azért túl zsíros sem szeretnék lenni, kb mint ez a csaj:)



2015. ápr. 2. 13:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

jajj a kérdésből kimaradt:

*így nézzek ki

2015. ápr. 2. 13:15
 2/11 anonim ***** válasza:

Hasonló genetikával pár év, amúgy meg soha.

Nekem nem túl izmos, pont jó forma. Egyèbként a fitnesz modell versenyeken indulók sokszor nem naturàlok. Kis cucc azért befigyel náluk. Súlyemelésnél nem a forma a lényeg, nem is leszel ilyen szàlkás mivel ők nem tartanak full diétàt. Az ugyanis eléggé legyengít. Ott pedig teljesítmény kell.

2015. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy oda teljesítmény kell, szóval akkor nem nézhetek ki így vagy hasonlóan súlyemelőként?

szerintem genetikailag nézhetnék ki így akár, de pl úgy mint Michelle Lewin már nem. meg elég erős csontozatú vagyok is itthon is kiskorom óta azt hallgatom, hogy legyek súlyemelő...eddig nem tetszett az ötlet, de mostmár oda vagyok érte:D meg 16 vagyok épp és ideje elkezdeni:)

2015. ápr. 2. 13:36
 4/11 A kérdező kommentje:
*és
2015. ápr. 2. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Hasonló alkattal lehetnèl olyan, egyébkènt kizàrt. Michelle jó genetikàjú.
2015. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A súlyemelők meg akik nagy súllyal nyomnak fekve vagy bármi azok általában kövérek.

Legalábbis nem lesznek formásak, de erő az van bennük.

Ott nem a kinézet számít hanem az erő. Súlyemelőként nem fogsz jól kinézni mert ezek úgymond látszat izmok.

Nem véletlen hogy bármilyen sportot megnézel sehol nincs igazi testépítő hiába van 50-es karja 90 kilóval.

Vagy súlyemelő leszel vagy ilyen modellszerűségre mész mert a kettő igencsak kizárja egymást.

2015. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, sokat edzettem súlyemelők között, de egyik sem volt annyira szálkás, nők között meg nem is láttam egyet sem. A szálkás formához diéta kell, de az meg kizárja, hogy erős leszel súlyemeléshez.
2015. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó ez a nő :D edzek már egy ideje, talán egyszer utolérem :P

24L

2015. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de Tara Nott sem volt olyan kövér

meg azthiszem ő is súlyemelő és szerintem ő sem néz ki rosszul [link]

2015. ápr. 3. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinos. Nem tudom, hogy súlyemelő-e.
2015. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!