Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor nélkül milyen...

Fehérjepor nélkül milyen eredmény érhető el? 20F

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem vagyok túlságosan eleresztve anyagi téren és fehérjeporra már nem igazán telik pénz. Viszont az étrendem ezt leszámítva szerintem korrekt. Szerintetek ha megvan a szükséges húsbevitel képes leszek így is fejlődni? Illetve ha igen, akkor mennyivel lassabb a fejlődés?

2015. márc. 1. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lassabb, de azért jó, ha van fehérjeporod, mert akkor jobban tudod tartani az étrended: ha nem tudsz épp kajálni ihatsz egy turmixot, könnyebb elfogyasztani ha nem bírod a kaját stb. Illetve a tejsavófehérje elég jó fehérjeforrásnak számat. De nincs világvége, ha nem használod, így is fogsz fejlődni, ha tartod a kaját. Nyomassad!
2015. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

--gömb--


Semmilyen relevanciája nincs annak, hogy (tejsavó)fehérjepor lesz-e a fehérjeforrás, vagy hús.

Tehát ez semmilyen korlátot nem jelent.

Az a lényeg, hogy meglegyenek az izomépítéshez szükséges aminosavak. Persze vannak az aminoprofilok között eltérések, de ezek árnyalatnyiak.


A dolog oda-vissza működik, én például mostantól újra proteinporral fedezem a fehérje bevitelem.

2015. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint az egészet? :D
2015. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sokáig én is így gondolkodtam, de naponta kb. 5x enni csirkét vagy valami más húst ami jó fehérjeforrás hihetetlenül nehéz és az is rohadt drága. Most kezdem el végre fehérjeport is beletenni az egész képletbe és egy hét alatt 3 kiló máris rámment. Eddig is naponta kb. 3x ettem húst, de ez pont nem volt elég, pont az a 2x25gram fehérje kellett még és máris fejlődtem. Egyébként egészen olcsón is vannak, persze az más kérdés, hogy milyen minőség, de ha azt veszed, hogy helyettesíti a húst, akkor lehet nem is jön ki sokkal drágábban.
2015. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy kiírd facebookra hogy gyúrsz,a fehérjepor csak azután jön,ne felejtsd.
2015. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

--gömb--


3., igen, az egészet. Mondjuk nem lesz sok, olyan 166(130) g körül lesz.

4., nemhogy nem drágább, hanem olcsóbb. Én legalábbis általában 3800-ért veszem kilóját, amiben van 800g protein, ez 4 kg húsban van benne. 4 kg hús (csirkemell, szerintem a többi sem jön ki olcsóbban) viszont a legolcsóbb helyen is ~4800 ft.

2015. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fehérjepor pont,hogy egy másodlagos dolog.A lényeg a szilárd kaján dől el úgyis,úgyhogy ha az rendben van,akkor nincs miért aggódnod.
2015. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!